Dni ktorych nie znamy tekst

Pobierz

Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy,Wracam po długiej przerwie i sprawdzam waszą aktywność.. Tyle było dni do utraty sił Do utraty tchu tyle było chwil Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic Jedno warto znać, jedno tylko wiedz, że Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które .Dni których nie znamy - Marek Grechuta.. Autorem muzyki był Jan Kanty Pawluśkiewicz, tekst napisał sam Grechuta.. Postaram się filmy wrzucać regularnie i ni.Dni, których nie znamy - chwyty i tekst ZWROTKA Em G D G Tyle było dni, do utraty sił, Am E G D Do utraty tchu, tyle było chwil, Em G D G Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic, Am E G D Jedno warto znać, jedno tylko wiedz, że REFREN Am B7 Em C D G Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, C Am B7 Em C D G Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy, Am B7 .. Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy.. Obejrzyj teledysk z Youtube i posłuchaj mp3 z YT.. Sprawdź chwyty na gitarę.. Odkryj więcej muzyki, koncertów, wideo oraz zdjęć dzięki największemu katalogowi online w Last.fm.Dni, których nie znamy Marek Grechuta tekst piosenki oraz tłumaczenie.. 21 utworów (84:18).. Ważnych jest kilka tych chwil..

Których jeszcze nie znamy.

Pewien znany ktoś, kto miał dom i sad.. Choć majątek prysł on nie stoczył się e G D G.Tekst piosenki Dni, których nie znamy.. Zgubił nagle sens i w złe kręgi wpadł.. Tyle było dni, do utraty sił, Do utraty tchu, tyle było chwil, Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic, Jedno warto znać, jedno tylko wiedz: Że ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy, Ważnych jest kilka tych chwil, tych, na które czekamy, Ważne są tylko te dni, których jeszcze .Że ważne są tylko te dni.. Tyle było dni do utraty sił Do utraty tchu tyle było chwil Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic Jedno warto znać, jedno tylko wiedz, że.. e G D G. Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic.. Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy,Akordy na gitarę i tekst do utworu Dni których nie znamy [Zwrotka 1] e G D G Tyle było dni do utraty sił, a e G D Do utraty tchu tyle było chwil, e G D G Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic, a e G D Jedno warto znać, jedno tylko wiedz, że.Tekst piosenki .. Tyle było dni do utraty sił, Do utraty tchu tyle było chwil, Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic, Jedno warto znać, jedno tylko wiedz..

*Pobierz tekst z chwytami w PDF.

Kompozycja ukazała się po raz pierwszy w 1971 roku na albumie solowym wokalisty pt. Korowód.Jedno warto znać, jedno tylko wiedz, C G e D. że ważne są tylko te dni, C a D. których nie znamy e C D G e. ważnych jest kilka tych chwil, C a D. tych na które czekamy e C D G e.. Choć majątek prysł, on nie stoczył się[Verse 1] Em G D G Tyle było dni do utraty sił Am E G D Do utraty tchu tyle było chwil Em G D G Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic Am E G D Jedno warto znać, jedno tylko wiedz [Chorus] Am C D Że ważne są tylko te dni G C D Których jeszcze nie znamy Am C D Ważnych jest kilka tych chwil G C D Tych, na które czekamy Am C D .Słuchaj za darmo Marek Grechuta - Dni, których nie znamy (Niepewność, Nie dokazuj i wiele więcej).. These days are only important, which are still unknown to us.Tekst piosenki: Tyle było dni, do utraty sił, Do utraty tchu, tyle było chwil, Gdy żałujesz .Gdy żałujesz tych , z których nie masz nic Jedno warto znać , jedno tylko wiedz , że Ważne są .Dni Których Jeszcze Nie Znamy Lyrics: Tyle było dni do utraty sił / Do utraty tchu tyle było chwil / Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic / Jedno warto znać, jedno tylko wiedz, że.Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy Pewien znany ktoś, kto miał dom i sad Zgubił nagle sens i w złe kręgi wpadł Choć majątek prysł, on nie stoczył sięTyle było dni do utraty sił, Do utraty tchu tyle było chwil, Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic, Jedno warto znać, jedno tylko wiedz, że..

Ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy.

Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy.. e G D G. Tyle było dni do utraty sił.. Pewien znany ktoś, kto miał dom i sad, e G D G. Zgubił nagle się i w złe kręgi wpadł.. Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil, tych .Dni, których nie znamy - piosenka z repertuaru piosenkarza Marka Grechuty.. Marek bowiem śpiewał w sposób wyrafinowany dla ucha lecz by zagłębić się w jego poezję śpiewaną wielu zabiegów nie trzeba.Bo ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy..

Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy.

Że ważne są tylko te dni których jeszcze nie znamy, Ważnych jest kilka tych chwil , tych na które czekamy.. Tyle było dni do utraty sił, Do utraty tchu tyle było chwil, Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic, Jedno warto znać, jedno tylko wiedz.. Pewien znany ktoś, kto miał dom i sad.Upravit.. Do utraty tchu tyle było chwil.. Tych na które czekamy .. Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy.. Piszcie w komentarzach jaka piosenkę mam nagrać kolejną..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt