Przetłumacz ustnie zdania na język niemiecki i zapisz je w zeszycie

Pobierz

Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Mam czternaście lat.. Wieczorami zaś - przy kubku dobrej kawy - zagłębiam się w niemieckiej literaturze współczesnej.Osadź.. !Przetłumacz zdania na Język niemiecki i napisz je w zeszycie.. Rzeczowniki złożone stanowią w języku niemieckim bardzo dużą grupę.. Oni powinni uczyć się matematyki.. On chciałby posłuchać muzyki.. Oni chcieliby napić się soku pomarańczowego.. Nie jem chętnie makaronu.. Chciał(a)bym się napić mleka.. On jest policjantem.. Rzeczowniki złożone składają się z dwóch lub więcej wyrazów, przy czym ostatni wyraz zawsze jest rzeczownikiem.. 3.Mój brat robił zdjęcia.. 2014-03-13 15:19:13Przetłumacz Zdania Na Język Niemiecki: 1.. Umiem mówić po niemiecku.. Mój tata mieszka w Gdańsku.. Strona 97.. W czasie przeszłym:- Ja wyprasowałam sobie spodnie.- Ja uczesałam się.- Ja umyłam się.- Ja pościeliłam łóżko.- Ja ubrałam się.- Ja zeszłam na śniadanie.- Ja spakowałam się do szkoły.- Na śniadanie jadłam bułkę z szynką.- Wypiłam do tego herbatę.- Moja siostra jadła płatki owsiane.- Moja mama .Zadanie: proszę o jak najszybsze przetłumaczenie tych zdań na język niemiecki proszę nie korzystać z google tłumacz 1 jestem szybszy niż ty 2 to zadanie Rozwiązanie: 1 ich bin schneller als du 2 to ist eine aufgabe schwierigster 3 mein der bruder ist amPrzetłumacz zdania na język niemiecki: W Polsce je się dużo ziemniaków..

Przetłumacz ustnie zdania na język niemiecki i napisz je w zeszycie.

Wie heißt .Zarówno w języku polskim jak i w niemieckim często posługujemy się konstrukcjami bezokolicznikowymi, przy czym w języku niemieckim występują dwa rodzaje takiej kon-strukcji: → konstrukcja bezokolicznikowa bez "zu" → konstrukcja bezokolicznikowa z "zu".. Nasz dom jest stary, ale duży i ładny.. Willa sportowca jest wspaniała.. Question from @KubK0w - Szkoła podstawowa - Język niemieckiZdania na niemiecki.. W wielkich miastach ludzie żyją anonimowo i w pośpiechu, nie znają się, ale zawsze tam się coś dzieję.. Wieczorami zaś - przy kubku dobrej kawy - zagłębiam się w niemieckiej literaturze współczesnej.Po gimnazjum (Zeszyt ćwiczeń, Nowa Era) Klasa: I liceum.. Zadanie 3. tylko nie tłumacz google:) Odpowiedz.Przetłumacz wyrażenia na język niemiecki i zanotuj je w zeszycie.. Zadanie 2.. Czy chciałbyś do tego opiekane ziemniaki czy frytki?. Wykorzystaj przy tym podane informacje.. Nauka drugiego języka obcego to super stymulacja dla mózgu, który zaczyna działać na pełnych obrotach, pozwalając nam nie tylko na szybsze przyswajanie wiedzy językowej.Przetłumacz zdania na język niemiecki :) 1,skaner kosztuje 100 euro 2.robert kolekcjonuje mapy 3.uważam hobby roberta za staromodne 4.oszczedzam na laptopa.. To jest dom szeregowy mojego przyjaciela.. (My) chcielibyśmy zjeść mięso z sałatą.. 1.Poszliśmy na koncert w Berlinie..

Przetłumacz zdania na język niemiecki.

Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej.. Moim ulubionym kolorem jest niebieski.. Od czterech lat uczę tego języka.. 5.potrzebuje na rakiety tenisowej 6.nie mam butów narciarskich 7.on dobrze jeździ na nartach 8.ona gra w tenisa.. Czy ta ryba jest świeża?. On chciałby rybę z frytkami.. Przeczytaj tekst z ćw.1 str.68 w podręczniku i uporządkuj wydarzenia w odpowiedniej kolejności.. Mieszkamy w domu jednorodzinnym.. W sobotę po południu idę do miasta robić zakupy.. Czy (wy) chcielibyście zjeść sałatkę ziemniaczaną?. Oni chcieliby napić się soku pomarańczowego.. Ta kiełbaska jest zbyt tłusta i nieprzyprawiona.. 4.Moja siostra tańczyła.. Question from @Juliam10 - Szkoła podstawowa - Język niemieckiJuż od pięciu lat jestem nauczycielką języka niemieckiego.. (My) chcielibyśmy zjeść mięso z sałatą.. Czy (wy) chcielibyście zjeść sałatkę ziemniaczaną .. W języku niemieckim mamy sześć czasowników modalnych:Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: J. niemiecki.. - Muszę odrobić moją pracę domową.. 3.W przyszłości chciałbym mieć mały dom w pobliżu morza.Przetłumacz na język hiszpański.. Odpowiedz ustnie na pytania.. Nazywam się Kasia i jestem uczennicą.. .Czasownik modalny stoi w zdaniu oznajmującym zawsze na drugim miejscu, natomiast czasownik główny na końcu zdania w bezokoliczniku, np.: Ich muss meine Hausaufgaben machen..

Plis pomocy potrzebne na terazPrzetłumacz zdania na język niemiecki i napisz je w zeszycie.

Chciałbym szklankę soku owocowego.. INFINITIVKONSTRUKTION OHNE "zu" (BEZOKOLICZNIK BEZ "zu") Konstrukcja bezokolicznikowa bez "zu" polega na tym .Reforma 2019 (Zeszyt ćwiczeń, Pearson) Klasa: I liceum.. Przetłumacz zdania na język niemiecki.. Ona lubi czytać książki.. Strona 61.. Rzeczownik złożony ma taki rodzaj jaki ostatni jego wyraz.. On nazywa się .. Chciał(a)bym mieszkać w willi.. Co jest dzisiaj na śniadanie?. Wieczorem spotykam moich przyjaciół.Odrabiamy.pl to serwis i aplikacja learningowa.. Aktualnie przeglądasz przedmiot: Język niemiecki Zadania i rozwiązania: Język niemiecki.. Zapisz je w zeszycie.. Wtem do Polski posłan goniec, Iż król wygrał, a mistrz stracił I gardłem tego przypłacił.. 15.05.2020-przetłumacz na j. polski-zapisz w zeszycie słowa, których nie rozumiesz i przetłumacz na j. polski-wykonaj zadanie 6 ze strony 92 pisemnie w zeszycie zapisując cały tekst .Zobacz 3 odpowiedzi na zadanie: Przetłumacz zdania na język niemiecki w czasie perfekt.Już od pięciu lat jestem nauczycielką języka niemieckiego.. Chciał(a)bym się napić mleka.. 1.W żadnym wypadku nie chciałbym mieszkać w dużym mieście, ponieważ jest się tam anonimowym.. 1. moja ciocia - … 2. twoja siostra - … 3. mój wnuczek - … 4. twoja żona - … 5. mój syn - … Beantworte mündlich die Fragen.. Interesuję się turystyką, jestem miłośniczką kultury indyjskiej..

=.Przetłumacz zdania na język niemiecki (proszę tylko nie z tłumacza):1.

Ona jest nauczycielką w szkole.. - Piotr potrafi bardzo dobrze pływać.. Połącz ustnie właściwe części zdań.Przetłumacz następujące zdania na język niemiecki.. Prywatnie zajmuję się rzeźbą oraz fotografią.. Mieszkam w Warszawie z mamą.. Prywatnie zajmuję się rzeźbą oraz fotografią.. Wskaż następnie te zdania, które są zgodne z jego treścią.. Jestem tu po to, żeby pokazać WAM, że język niemiecki wcale nie jest taki straszny.. Ogród mojej cioci jest nowoczesny.. Od czterech lat uczę tego języka.. Lubię sałatę.Przetłumacz zdania na język niemiecki .Zastosuj czas przeszły Perfekt.. 2010-01-28 18:05:34 przetłumacz zdania na język niemiecki 2010-10-20 19:44:57 Przetłumacz zdania na język niemiecki .. DAJE NAJ!Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Przetłumacz zdania na język niemiecki i napisz je w zeszycie 1.My nie mamy zeszytów 2.Mam piórnik i linijkę 3.Ona nie ma ostrzałki (temperówki) 4.Wy macie śniadanie do szkołyPrzetłumacz zdania na język niemiecki?. Moja rodzina jest nieduża.. Musimy pomagać w domu.. Ona nazywa się Gosia.. Przeczytaj tekst jeszcze raz.. Man trinkt und .Przetłumacz słówka, których znaczenia nie rozumiesz (pracuj ze słownikiem aktywnym na końcu rozdziału) Uzupełnij ustnie zdania znajdujące się pod tekstem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt