Sprawozdanie z projektu edukacyjnego

Pobierz

w Gimnazjum nr 4 w Warszawie, przy ul. Ró Ŝanej 22/24 we współpracy z O środkiem Działa ń Ekologicznych " Źródła", Oddział Warszawa.. Zawiera również szczegółowe sprawozdanie.Sprawozdanie z realizacji projektu edukacji przyrodniczej pn. "Klub Młodego Odkrywcy - Przyrodnika SALAMANDRA" (innowacja pedagogiczna) Innowacja pedagogiczna "Klub Młodego Odkrywcy - Przyrodnika SALAMANDRA" realizowana była w roku szkolnym 2014/2015 w II półroczu.SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU EDUKACYJNEGO W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM - "MÓJ PRZYJACIEL MIŚ" Projekt edukacyjny "Mój przyjaciel miś" został zorganizowany w celu upamiętnienia kolejnej rocznicy ustanowienia Światowego Dnia Pluszowego Misia.SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU EDUKACYJNEGO "PROGRAMOWANIE NA DYWANIE I EKRANIE" Projekt edukacyjny pt. "Programowanie na dywanie i ekranie" który został zatwierdzony przez Panią Dyrektor jako innowacja pedagogiczna realizowany był w Przedszkolu nr 16 im.. Otrzymane podziękowanie za realizację Projektu Serdecznie gratuluję wykonania wszystkich zadań, a co zatym idzie zdobycia odznak bociana Teodora.Sprawozdanie, prezentacje i zdjęcia są zamieszczone w zakładce.Krok czwarty: unikanie dymu z papierosów.. Zakładka ,,Czyste powietrze wokół nas" jest bogata w fotorelacje z udziału grupy ,,Jeżyki" w projekcie.. Wykonała go grupa uczniów z klasy 2d.SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU EDUKACYJNEGO TEMAT PROJEKTU: "ZAMEK W OPOROWIE PERŁĄ REGIONU" CELE PROJEKTU: Zachęcenie uczestników do pogłębiania wiedzy na temat naszego regionu CZAS REALIZACJI: LUTY - MAJ 2015 OPIEKUNOWIE: Edyta Rożnowska Monika SzymaniakSprawozdanie z projektu edukacyjnego "Zdrowo i sportowo!".

LOGO PROJEKTU Szkolny koordynator projektu : mgr Marzena OganowskaSprawozdanie z realizacji projektu edukacyjnego 2014/2015 filmowa "Heleny Trojańskiej".

Gimnazjum nr 4 w Warszawie, od wielu lat realizuje autorskie programy edukacjiSprawozdanie z projektu edukacyjnego "LEPSZY START W EDUKACYJNĄ PRZYSZŁOŚĆ" I semestr 2014 r. W roku szkolnym 2013/2014 nasza szkoła rozpoczęła realizację projektu edukacyjnego "LEPSZY START W EDUKACYJNĄ PRZYSZŁOŚĆ" realizowanego przez Gminę Stara Biała.. Lekturki spod chmurki".Sprawozdanie.. 8. ì í ì r. w Gimnazjum nr 60 we Wrocławiu w roku szkolnym 2010/2011 Uczniowie kl. IIGA i kl. IIGB realizowali projekt edukacyjny zatytułowany: "Czekolada- leczy, odżywia czy szkodzi ?". S. Szwargoliński 11.05.2017r.. Michał Dziedzic 6. realizowanego w klasie I gimnazjum w roku szkolnym 2012/2013.. Realizacja projektu edukacyjnego Zdrowe odżywianie = lepsze życie: -prelekcja dla rodziców na temat zdrowego odżywiania dla rodziców - prelekcja dla dzieci z edukacji wczesnoszkolnej połączona z tworzeniem1 Sprawozdanie z realizacji projektu edukacyjnego Razem z przyrodą - w domu, w przedszkolu i na podwórku grupy Plastusie Przedszkola nr 6 im.. Hubert Andrzejewski 2.. Bajka w Wołominie w ramach programu Czysty Wołomin w roku szkolnym 2007/2008 pod hasłem Ja i moja ekorodzina sporządzone przez mgr Grażynę Markowską Celem strategicznym naszego projektu było nabywanie świadomości i umiejętności korzystania .SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU EDUKACYJNEGO "MAŁY MIŚ W ŚWIECIE WIELKIEJ LITERATURY" W roku szkolnym 2018/2019 przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 90 w Łodzi realizowali Międzynarodowy projekt edukacyjny pt. "Mały miś w świecie wielkiej literatury",Sprawozdanie z realizacji projektu edukacyjnego "Razem z przyrodą - w domu, w przedszkolu i na podwórku" grupy "Plastusie" Przedszkola nr 6 im..

Okres realizacji projektu przewidziany był od października 2012 r. do maja 2013 r.Sprawozdanie z realizacji projektu edukacyjnego określonego rozporządzeniem MEN z ì.

Projekt "Pierwiastki życia i śmierci" był kierowany do uczniów klas 2 gimnazjum.. do maja 2019 r.Wygenerowany ze strony internetowej "Mazowsze - stypendia dla uczniów" Sprawozdanie str. 2 z 4 Uwaga: w sytuacji, w której stypendysta w toku realizacji Indywidualnego planu rozwoju edukacyjnego ucznia/projektu edukacyjnego w ramach Indywidualnego planu rozwoju edukacyjnego ucznia w roku szkolnym 2018/2019 uzyskaSprawozdanie z realizacji projektu edukacyjnego "Moda na czytanie" realizowanego w roku 2015/2016 w Szkole Podstawowej w Rzechcie Czas realizacji: pa ździernik - czerwiec 2015/2016r.. Młodzież pracowała od 1.02.2011 do 2.06.2011 w trzechSPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU EDUKACYJNEGO BRITISH ROYAL FAMILY opracowane przez grupę uczniów z .. Jednym z elementów edukacji historycznej była również wycieczka edukacyjna do Krakowa (25-30 maja 2015 r.), podczas której uczniowie mieli okazję zaobserwować inspiracje mitologiczne również w polskiej renesansowej architekturze,Sprawozdanie z realizacji projektu edukacyjnego "Klub Zdrowego Przedszkolaka" w grupie "Zajączki" W roku szkolnym 2020/21 grupa "Zajączki" realizowała projekt edukacyjny "Klub Zdrowego Przedszkolaka".Sprawozdanie z realizacji projektu edukacyjnego Nasz projekt nosi tytuł "Pierwiastki życia i śmierci"..

Po wyczekiwanym powrocie do szkoły pierwszaki z ogromnym zapałem zabrały się do realizacji zadań z II MODUŁU międzynarodowego projektu edukacyjnego "Czytam z klasą.

1 Sprawozdanie z realizacji projektu edukacyjnego,, PRZYMIERZE DLA ZRDOWIA RODZICE I SZKOŁA promującego aktywne uczestnictwo rodziców w realizacji V edycji programu,, Trzymaj Formę w roku szkolnym 2010/2011 w Szkole Podstawowej nr 14 w Elblągu przy ul. Mielczarskiego 45, w okresie od listopada do maja.. Bartosz Feliński 8.. Oliwia Mordal 10.. Uczniowie w tym dniu przynoszą dowolny, ulubiony owoc lub warzywo.. Tu zabawą z Dinkiem nie było końca.. Temat projektu: The British Royal Family (Brytyjska Rodzina Królewska) Nauczyciel prowadzący grupę projektową: Marta Szutkowska Autorzy projektu: .. "Każdy ma talent"- Międzynarodowy Dzień Kropki - to święto jest w naszymSprawozdanie z realizacji projektu edukacyjnego "PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA" Środa, 20 lutego 2019 wyświetleń: 1945 autor: Małgorzata ŁukaszczykSPRAWOZDANIE Z REALIZACJI OGÓLNOPOLSKIEGO PROJEKTU EDUKACJI EKOLOGICZNEJ "ZGONI Z NATURĄ" 2015/2016 (semestr zimowy) Uczestnicy projektu: 1.. Jana Brzechwy w Koninie od grudnia 2018r.. Każdy piątek w naszej szkole jest dniem owocowo - warzywnym..

Koordynatorzy projektu: Beata Skibi ńska, Iza Pawli ńska Celem projektu było popularyzowanie czytania w śród uczniów jako formy sp ędzaniaSprawozdanie z realizacji II modułu Międzynarodowego projektu edukacyjnego CZYTAM Z KLASĄ.

"Piątki owocowo - warzywne".. "Bajka" w Wołominie w ramach programu "Czysty Wołomin" w roku szkolnym 2007/2008 pod hasłem "Ja i moja ekorodzina" sporządzone przez mgr Grażynę MarkowskąW roku szkolnym 2019 / 2020 dzieci z oddziału przedszkolnego wraz ze swoją wychowawczynią przystąpili do udziału w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym " Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury", którego autorką jest Pani Aneta Konefał, Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 1 w Kolbuszowej.SPRAWOZDANIE Z REALIZACJI PROJEKTU 1.. Chcemy w ten sposób wyrobić wśród uczniów właściwe nawyki żywieniowe, zachęcać ich doSprawozdanie z realizacji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego "ZABAWA SZTUKĄ" autorstwa Dagmary Drabik Dzieci z grupy "Słoneczka" od września do maja realizowały projekt edukacyjny "Zabawy sztuką".. 12 Luty 2021.. Temat projektu: "Ze stereometrią za pan brat .. zapoznał uczniów z metodą projektu, b) podał temat projektu i jego cele, c) omówił sposób jego realizacji, d) o mówił zagadnienia dotyczące obszaru, w którym będzie realizowany projekt, e) .Sprawozdanie z realizacji projektu edukacyjnego pt.: "Sklep - wysypisko: ulica jednokierunkowa?". Zrealizowane zadania: 1.. Uczniowie klasy I gimnazjum w roku szkolnym 2012/2013 realizowali projekt edukacyjny "Zdrowo i sportowo!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt