Zabrałaś serce moje tekst piosenki

Pobierz

Średnio 4.75 na 4 głosów .. Sprawdź słowa piosenki Zabrałaś serce moje Krzysztof Krawczyk, zobacz teledysk.Pieśń weselna Zabrałaś serce moje, wywodzi się z tradycji ludowej.. I tylko zostawiłaś, Te łzy, gorące łzy.. Te łzy, gorące łzy.. W przypadku gdy właściciel praw do konkretnego tekstu piosenki, pliku audio lub wideo .Różni wykonawcy - Zabrałeś Serce Moje tekst piosenki.. Na przestrzeni lat, melodia ta uległa zmianie, a pieśń Zabrałaś serce moje doczekała się wielu różnych interpretacji znanych muzyków.ZABRAŁAŚ SERCE MOJE - tekst piosenki.. Tęsknota mnie otula, I ciebie miła też.. Zabrałeś serce moje… Już wiele lat minęło Od tamtych .Stasiek Wielanek - Zabrałaś serce moje - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. Dziękuję Danusiu za wszystko i za to, że jesteś!. ; Dwa razy pojawia się tekst A mnie pozostawiłaś te łzy gorące łzy x2 po polsku.. Słuchaj tysięcy nagrań użytkowników!Miłość jako nasionko leśne z wiatremszybko leci, ale gdy drzewem w sercu wyrośnie,to chyba razem z sercem wyrwać ją można.rożni wykonawcy - Zabrałaś Serce moje tekst piosenki.. A mnie tak szkoda lata I szkoda tamtych dni, I szkoda poematów, I Ciebie szkoda mi.. A mnie tak szkoda lata I szkoda tamtych dni I szkoda poematów I ciebie szkoda mi.. Tęsknota mnie otula i ciebie jest mi brak.. Sprawdź słowa piosenki Zabrałaś serce moje Stasiek Wielanek, zobacz teledysk.Krzysztof Krawczyk - Zabrałaś serce moje - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie..

!Zabrałaś serce moje, G7 C - E7.

Słuchaj tysięcy nagrań użytkowników!Na dworze burza hula, I leje, leje deszcz.. Na dworze burza hula I leje leje deszcz Tęsknota mnie otula I ciebie miły też Zabrałeś serce moje Zabrałaś moje snyTekst piosenki: Na dworze burza hula I leje leje deszcz Tęsknota mnie otula I ciebie miły też Zabrałeś serce moje Zabrałaś moje sny I tylko zostawiłeś Te łzy gorące łzy x2 A mnie tak szkoda lata I szkoda tamtych dni I szkoda poematów I ciebie szkoda mi Zabrałeś serce moje.. x2 Już wiele lat minęło Od tamtych pięknych dniTekst piosenki: Na morzu burza hula i wieje, wieje wiatr.. I tylko zostawiłaś, Te łzy, gorące łzy.. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Zabrałeś moje sny, a d.. Sprawdź słowa piosenki Zabrałaś serce moje Biesiadne, zobacz teledysk.Zabrałaś serce moje - tekst.. Tak bardzo chcę być z tobą, pamiętam tamte dniTekst piosenki - Zabrałaś serce moje Proszę czekac, trwa ładowanie .. Zabrałeś serce moje Zabrałaś moje sny .. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Tekst piosenki: Na morzu burza hula I leje, leje deszcz Tęsknota mnie otula I ciebie miła też [2x:] Zabrałaś serce moje Zabrałaś moje sny A mnie pozostawiłaś Te łzy, gorące łzy A mnie tak szkoda lata I szkoda tamtych dni I szkoda poematów I ciebie szkoda mi Zabrałaś serce moje Zabrałaś moje sny A mnie pozostawiłaś Te łzy .Najczęściej pojawiające się teksty w piosence Zabrałaś serce moje:; Trzy razy pojawia się tekst Zabrałaś serce moje zabrałaś moje sny po polsku..

Zabrałaś serce moje, Zabrałaś moje sny.

Tak bardzo chcę być z Tobą Całować usta tweTekst piosenki: Na morzu burza hula I leje, leje deszcz Tęsknota mnie otula I ciebie miła też [2x:] Zabrałaś serce moje Zabrałaś moje sny A mnie pozostawiłaś Te łzy, gorące łzy A mnie tak szkoda lata I szkoda tamtych dni I szkoda poematów I ciebie szkoda mi Zabrałaś serce moje Zabrałaś moje sny A mnie pozostawiłaś Te łzy .Lata 60-70-te -pierwsze prywatki-pierwsze miłości --Stasio Wielanek i jego piosenki z płyt odtwarzanych z adapterów:)-Dawne dzieje ale jego przebój " Zabra.Kolor - Zabrałeś serce moje - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie..

Biesiadne - Zabrałaś serce moje - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.

Tak chciałabym być z tobą, całować usta twe, Lecz ty już mnie nie kochasz, innego chłopca chcesz.. Na dworze burza hula I leje leje deszcz Tęsknota mnie otula I ciebie miły też.. Średnio 4.25 na 4 głosów .. Zabrałaś serce moje, Zabrałaś moje sny.. Sprawdź słowa piosenki Zabrałeś serce moje Kolor, zobacz teledysk.Zabrałeś serce moje - tekst piosenki..

Zabrałeś serce moje Zabrałaś moje sny I tylko zostawiłeś Te łzy gorące łzy.

Autor pieśni Zabrałaś serce moje jest nieznany, samą pieśni śpiewa się na jedną z popularnych melodii ludowych.. Teksty piosenek, pliki audio i wideo umieszczane są w serwisie w celach edukacyjnych oraz służą wyłącznie do użytku prywatnego.. Zabrałaś serce moje, Zabrałaś moje sny..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt