Opis rodziny po niemiecku 5 zdań

Pobierz

Moja mama ma na imię Bogumiła.. Mama, maPrzykład opisu taty po niemiecku z tłumaczeniem Opis taty po niemiecku - wzór.. -to jeden z setek Waszych komentarzy.. Mieszkam w Pile, na osiedlu Górnym w wieżowcu na ulicy Tetmajera.. Wyróżnia się różne typy opisów.. Moja mama jest kucharką .Opis Rodziny po niemiecku +1 głos.. "Lotników Polskich".. Mój brat nazywa się Jan Kowalski, ma 10 lat, mieszka razem ze mną i rodzicami.. Mogą to być oddzielne wypowiedzi lub elementy dłuższych wypracowań.Boże Narodzenie po niemiecku - dlaczego nie?. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Mój dom, moja rodzina.. 2010-03-03 21:50:41; Muszę napisać kilka zdań.i oto moje zadanie .Napisz kilka zdań o swojej rodzinie.. Mama, ma na imię Danuta, urodziła się w Poznaniu, ma 40 lat bardzo lubi przebywać w gronie rodziny i spędzać ze mną czas.. Dokładnie chodzi mi o napisanie kilku zdań po niemiecku na temat swojej przyszłości .Parę zdań po niemiecku na temat filmu Goodbye Lenin.. Mam na imię Ewelina.. Co sobotę majsterkuje w kuchni przy jakimś wynalazku a w niedziele zawsze próbujemy wszystko zjeść.. 2010-02-06 09:54:47; Poszę o pomooc.. Krzysztofa Nowaka w Pacanowie.. Moze być wymyslona ma być opisane conajmniej 5 osób, ale mają byc błędy w zdaniach [nie wszystkich] .. Mam 13 lat i chodzę do zespołu szkół nr.. 11,366 wizyt.. Dzieci - die Kinder: der Sohn - syn..

Er ist ...Członkowie rodziny po niemiecku.

Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Mam na imię Damian mam 16lat mieszkam w Elblągu i pochodzę z Polski.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Cechy wyglądu zewnętrznego po niemiecku to kluczowe słownictwo wykorzystywane przy opisach osób.. Taka kwalifikacja z pewnością przyda nam się podczas rozmowy o prace, czy przy zwykłej koleżeńskiej pogawędce.Tych słówek warto się nauczyć gdy będziemy chcieli wyjechać na urlop do krajów niemieckojęzycznych.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. będzie naj ;) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćJego elementy spotyka się w innych formach wypowiedzi, np. w opowiadaniu, liście lub wpisie na blogu.. Lubię jeszcze grać w tenisa ze swojimi znajomymi.Kilka zdań o swojej rodzinie po Francusku 2011-02-28 20:02:17; niemiec ;d powiedz 5 zdań o swojej rodzinie.. Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 6 rozwiązań: autor: glomba1 21.4.2010 (20:13)Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Opisz swoja rodzinę po Niemiecku .. Może być to opis osoby po niemiecku, na przykład opis siebie po niemiecku, opis kolegi lub przyjaciela po niemiecku, opis członka rodziny albo opis nauczyciela po niemiecku.Niemieckie czasowniki modalne - wskazówki i zasady użytkowania..

Przykładowy opis rodziny po angielsku.

35,769 wizyt.. Oto członkowie rodziny po niemiecku: Rodzice - die Eltern: der Vater/Papa - ojciec/tato.. Chodzę do liceum interesuje się robienię zdjęć różnych owadów np. pająków, motyli i gąsienic.. BARDZO PILNE!. die Schwester - siostraNapisz opis swojego pokoju po niemiecku .Minimum 10 zdań .W każdym zdaniu proszę o to aby był 1 lub kilka z tych przyimków : in-w/do an-na/przy auf-na zwischen -pomiędzy unter-pod uber (nad u przegłos)-nad neben- obok vor-przed hinter-za Po napisaniu opisu proszę o napisanie co to znaczy w języku polskim.. Rodzeństwo - die Geschwister: der Bruder - brat.. Tą stronę przegląda teraz 11 gości.. A wiec prosze was zebyscie opisali swoja rodzine po niemiecku : ) z gory dziekuje za najlepszy opis tam pkt i n*a*j WENY i milego pisania ;Dtagi: opis mojej rodziny po niemiecku, opis mojej rodziny po niemiecku z tłumaczeniem, opis członków rodziny po niemiecku, opis rodziny po niemiecku wypracowanie, opis rodziny po niemiecku poziom podstawowy .. LISTA SŁÓW .pomÓzcie mi napisaĆ zadanie domowe opisz swojĄ rodzinĘ po niemiecku;/ 2010-01-30 16:29:49 w czasie teraźniejszym opisz swoją rodzinę 2013-11-13 17:49:50 opisz swoją rodzinę po niemiecku 2009-12-05 11:12:23Przydatność 50% Opis osoby po niemiecku.. Ania hat blaue Augen, schwarze Haare, lange Beine, eine kleine Nase, ein rundes Gesicht, einen kleinen Mund und kleine Ohren.Tagi: członkowie rodziny po niemiecku, Członkowie rodziny po niemiecku liczba mnoga, Dalsza rodzina po niemiecku, Jaka jest twoja rodzina po niemiecku, Niemiecki rodzina ćwiczenia pdf, Opis rodziny po niemiecku, Pytania o rodzinie po niemiecku, rodzina po niemiecku, Zawody po niemiecku, Zwierzęta po niemieckuCzłonkowie rodziny po niemiecku to bardzo istotna grupa słówek..

niemiecki; opis;Opis rodziny po niemiecku +4 głosów.

Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Jest bardzo wiele różnych ćwiczeń, gier i zabaw, które można wykorzystać podczas zajęć z uczniami.. Opis rodziny po niemiecku - Fabian opisuje swoją rodzinę Fabian tak opisuje swoją rodzinę: "Z tym e-bookiem nie da się nie zrozumieć gramatyki!". W internecie znajdziecie mnóstwo stron oferujących różnorodne materiały.. Jest potrzebne do opisu wszelkich osób.. Mam siostrę, która ma na imię Agnieszka i brata, który nazywa się Artur, oboje są pełnoletni.. Czasowniki modalne niemiecki.. rodzina - die Familie.. Znajomość nazw członków rodziny jest dość kluczowa dla osób, które chcą swobodnie rozmawiać po niemiecku.. Czasowniki modalne w języku niemieckim - przykłady.Opis krewnego - opis mojego brata.. Moja rodzina , z którą mieszkam składa się z 5 osób.. Ty też możesz w końcu ogarnąć gramatykę - szybciej i przyjemniej , niż Ci się wydaje.Przykładowy opis rodziny po niemiecku.. Wystarczy Przedmiot: Język niemiecki / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: KayJean 19.4.2010 (06:03) kto po niemiecku napisze mi przepis np na ciasto czy sałatke obojetnie co .. Mój tata ma na imię Leszek..

napisz: Najprostsze 20 zdań po niemiecku o sobie PS.

Mój tata jest stolarzem, dużo czasu spędza na działce pielęgnując pomidory, ogórki i tym podobne.. Wbrew pozorom dość często używamy słownictwa z tej dziedziny.Opis rodziny.. Patrzę na niego i widzę twarz, o trójkątnym kształcie, duże, piwne oczy, które pasują.Rodzina Zawiera 48 pytań.. o Dziewczynie bo jestem dziewczyną ;) I czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć chodź trochu o tej budowie zdań ?. Wiam mam na jezyk niemiecki opisać swoją rodzine..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt