Elif streszczenie odcinków facebook

Pobierz

Elif wchodzi na krzesło, traci równowagę i .Elif po polsku - streszczenia odcinków Elif 896 po polsku.. Sprawdź, co się wydarzy w 893. odcinku "Elif".Elif streszczenie odcinków 901, 902, 903 Elif 901 streszczenie po polsku.. Streszczenie.. Veysel, Tülay i Jülide wciąż nie wierzą w historię Melek, próbują zrozumieć, co spowodowało nagłe pogorszenie się jej stanu.Elif 894, 895 i 896.. Do Polski serial trafił w 2014 roku i z marszu zyskał tysiące fanów, którzy codziennie .Elif streszczenie po polsku.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.Streszczenia odcinków serialu "Elif" nie będą już zamieszczane, dlatego że osoba prowadząca bloga nie ma czasu na sporządzanie streszczeń do trzech seriali.. Tarik zabija Mustafę!. Kerem robi wszystko, żeby Parla odzyskała dobry nastrój.. W szpitalu pojawia się Çalar, pomiędzy nim a Keremem dochodzi do awantury.Skoro streszczenia Elif są mniej poczytne niż Więzień i Przysięga, to logiczne, że akurat Elif odpada.. Elif to turecki serial, który jest emitowany na antenie Telewizji Polskiej od 2017 roku.Maleńkie morderstwa - streszczenia odcinków.. Odcinki […]Elif odcinek 904.. Vildan postanawia zrobić gruntowne porządki w pokoju.. Kerem postanawia wyznać Süreyyi swoje uczucia.. Jego ciało zakopuje w lesie.. Jest przekonana, że kobieta znów będzie .Przysięga / Yemin..

Streszczenie odcinków serialu.

Nieświadoma Jülide opowiada jej wszystko, co sama wie.. Każe Elif poukładać ubrania w szafie.. Dostają jednak polecenie, żeby na razie tylko obserwować okolicę.. Pomiędzy Arzu i Oyą dochodzi do przykrej wymiany zdań.Elif odc 867-871 streszczenie: Odcinek 867: Ku zaskoczeniu Tarika Rana pojawia się w firmie.. 樂Elif odcinki 897, 898, 899, 900, 901 streszczenia.. Melek związała się z hazardzistą, który chce sprzedać jej córkę, Elif, gangsterom.. 2018 Odcinek 126 .. Burcu bardzo się cieszy z wiadomości, że rzekomy morderca Elif został aresztowany.. serialoman pisze: 13 marca 2020 o 11:49.. Emisja w dni powszednie o godz. 14:00!. W serwisie znajdziesz newsy o serialach, wywiady, plotki z życia gwiazd, galerie zdjęć, wideo, opisy odcinków i .Czyżby 940 odcinków i koniec ?. Turcja .. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. Odcinek 871. gdzie oglądać, godzina emisji, streszczenie odcinka "Elif": Odcinek 870. gdzie oglądać, godzina emisji, streszczenie odcinka .. Pod pretekstem zrobienia zakupów na kurs Alev prosi Şafaka, żeby towarzyszył jej do Eminönü.. Dom i księgarnię Jusufa - znam lokalizację.Elif - serial.. Nie wie, że doszło do tego w wyniku działań Kerima, którego Emre poprosił o interwencję..

:)Elif - streszczenia odcinków.

Parla przechodzi załamanie nerwowe.. W trosce o Melek, postanawia odebrać ją z pracy.. Tymczasem ludzie Tarika dostrzegają na ulicy Mustafę.Serial Elif w tureckiej telewizji był emitowany w latach 2014-2019.. Alev kontynuuje swoje śledztwo i wypytuje Jülide o właściciela domu.. W Polsce produkcja gości od 2017 roku i .. "Elif" - od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 w TVP1!. Rana daje Tarikowi do zrozumienia, że nie wierzy w przypadkowość pożaru.. 31 725 osób lubi to · 1396 osób mówi o tym.. Na stronie publikujemy darmowe streszczenia, zapowiedzi odcinków serialu Elif.Elif 902 streszczenie Elif to turecki serial, który realizowany jest od 2014 roku w stacji Kanal 7.. Odcinek 915.Elif Świat Seriali to źródło najświeższych informacji o aktorach, wątkach i nadchodzących zmianach w twoich ulubionych telewizyjnych produkcjach.. Streszczenie odcinka.. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Nie wiem ile osób nad tym pracuje, ale siłą rzeczy policzcie ile zajmuje zrobienie jednego odcinka: obejrzenie odcinka 40 minut.. 2017 Odcinek 916.. Kerem nie wierzy w winę stróża i krytykuje działanie Tarika.. Elif trafia do domu Kenana, który nie wie, że jest jej biologicznym ojcem..

Jülide widzi...Elif 862 streszczenie po polsku.

Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00.. Elif - odcinek 872 Macide poznaje Melek jako Sere, nie ma pojęcia, kim naprawdę jest kobieta, która rozpoczęła pracę w ich domu.Elif - serial is on Facebook.. W serwisie znajdziesz newsy o serialach, wywiady, plotki z życia gwiazd, galerie zdjęć, wideo, opisy odcinków i godziny ich emisji.Elif - serial.. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16:05 ;)Elif Serial.. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co wydarzy się w najbliższym czasie u bohaterów nowej tureckiej telenoweli to sprawdźcie streszczenia odcinków "Elif".Elif odcinek Elif / 890.. [STRESZCZENIE ODCINKA] Parla wie już, że w wyniku wypadku została sparaliżwoana.. Emisja w dni powszednie o godz. "Elif" odcinek 893.. Rana idzie na spotkanie z Hümeyrą.. Strona dla wielbicieli fanów nowego tureckiego serialu TVP2 "Łzy Cennet" :) Elif odc 877-881 streszczenie: Odcinek 877: Ludzie Tarika odnajdują Veysela.. Emisja w dni powszednie o godz. 14:00!. Serial Elif emitowany jest od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 w TVP1.. Turcja .. W 893. odcinku "Elif" Kerem wciąż będzie miał wyrzuty sumienia, a Parla nie pogodzi się z tym, co ją spotkało.. Wszystkie odcinki po polsku emitowane są w TVP 1 i można je też obejrzeć w internecie na VOD TVP..

"Elif" - streszczenia odcinków na najbliższe dni znajdziecie w naszym serwisie!

2020 Odcinek 351.. 31 761 osób lubi to · 2014 osób mówi o tym.. Przez wizyty w szpitalu zaczyna zaniedbywać sprawy służbowe.. Turcja .. Macide zatrudnia Melek do pomocy Vildan!. Ostatni odcinek powtarzany jest też w telewizji.. Emisja w dni powszednie o godz. 14:00!Elif - serial.. Nowy serial turecki od 3 września 2019 roku na antenie TVP1!. Melek ucieka wraz z dzieckiem.. Powstało wówczas aż 940 odcinków, a każdy z nich liczył od 45 do 70 minut.. Kto wie, dzie na mapie znaleźć rezydencję rodziny Haktanir?. Po rozmowie z Mustafą, Veysel jest przekonany, że ludzie, którzy szukali Melek, trafili na jej ślad.. Kerem nie może zdobyć się na to, by wyznać Parli prawdę o jej stanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt