Test lektury charlie i fabryka czekolady

Pobierz

Literatura Jak dobrze pamiętasz bajki i baśnie z .a) Psy b) Koty c) Susły d) Wiewiórki 9) Co wygrał Charlie od Pana Wonki?. (jeśli tak to odpowiecie na drugie pytanie?). Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. b. W drodze do i ze szkoły.. W fabryce obuwia 2.. Dorota 5 lat temu.. Inne tryby testu.. Charlie przechodził koło fabryki Wonki?. Pytania zawarte w teście.. Nikt nie wie jak Willy Wonka produkuje tak dobrą czekoladę.Charlie i fabryka czekolady na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Charlie mieszka razem z rodzicami oraz z dwiema babciami i dwoma dziadkami.. Autorem książki jest Roald Dahl.. Kiedy szedł po zakupy.. OTWÓRZ (HTML5).. Pewnego razy ogłoszenie, że Fabryka Czekolady Wonka zezwala pięciu ochotnikom na wizytację w fabryce.Charlie jest ubogim chłopcem, który mimo to jest szczęśliwy.. a) Roald Dahl b) Astrid Lindgren c) Małgorzata Musierowicz d) Grzegorz KasdepkeTest na podstawie lektury "CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY" Przeczytaj dokładnie fragment lektury, a następnie wykonaj zamieszczone poniżej polecenia.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. Twoja ocena: 0. pytanie 1 z 10.. Jego dziadek powiedział mu jak niegdyś tam pracował i pomimo, że w dalszym ciągu produkują czekoladę, nikt tam nie wchodzi, jak i nikt nie wychodzi..

Test z lektury: "Charlie i fabryka czekolady".

1.Charlie i fabryka czekolady CDA w jakości HD, lektorem lub napisami!. charlie i fabryka czekolady 2012-03-27 00:05:55Charlie był ciągle głodny, mimo że mama i tata często oddawali mu swoje porcje, a jego marzeniem była czekolada.. Ile dorosłych osób mieszkało w domu z Charliem Bucketem?. Charlie i fabryka czekolady - przetestuj swoją wiedzę #test wiedzy, #test, #książki i komiksy, #popularni autorzy, #charlie i fabryka czekolady 2623 x, 2016-01-07 16:20:22Charlie i fabryka czekolady Test ze znajomości lektury.. W pobliżu domu Charliego stała Fabryka Czekolady Willy'ego Wonki, najsłynniejsza fabryka czekolady na świecie.Jest kwarantanna, włączam laptopa, oglądam, widzę starszą wersje Charlie i fabryka czekolady, oglądam 8 minut, wyłączam laptopa wyrzucam przez okno mówię mu przy tym bye bye!. 9474 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skomentuj.. Kto jest autorem tej niezwykłej książki?. "Wszyscy dziadkowie i babcie mieli ponad dziewięćdziesiąt lat.. Zdrap swojego nietypowego skina .Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady" - wersja 2. a) Zapas czekolady b) Fabrykę czekolady c) Nowy dom d) Dużo pieniędzy 10) Kto jest autorem książki "Charlie i fabryka czekolady"?. *.35.41) 2020-06-02 19:47:36 0Charlie i fabryka czekolady - streszczenie szczegółowe, 1..

Charlie i fabryka czekolady.

Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. 2010-03-28 11:17:03; Lubiće film charlie i fabryka czekolady 2015-08-10 22:39:32; Willy Wonka i fabryka czekolady vs.. "Pojawia się Charlie" Na początku poznajemy dziadków głównego bohatera - Charliego Bucketa [czytaj: czarciego baketa], czyli Joe i Josephine (rodzice ojca chłopca) oraz Georga i Georginię (rodzice mamy), a także rodziców pana i panią Bucket oraz głównego bohatera.. Do dzieła!. Gdy tylko biorę do ręki pilota od projektora, moi uczniowie nie mogą się doczekać, jakie ćwiczenie czeka ich tym razem.. .Krzyżówka do lektury "Charlie i fabryka czekolady" - opracowała Alicja Malec, nauczycielka języka polskiego ze SP w Bełżcu KRZYŻÓWKA 1.. 8 267 głosów.Charlie miał marzenie dotyczące niedaleko położonej fabryki czekolady Wonka.. Violet Beauregarde; August Gloop; Mike Teavee; Sprawdź się w poniższych tematach: "Pięciopsiaczki" Wandy Chotomskiej.Ćwiczenia do lektury "Charlie i fabryka czekolady" Dzieciaki uwielbiają ćwiczenia interaktywne.. Poczuj smak przygody Jul.. Astrid Lindgren .. "Charlie i fabryka czekolady" - test znajomości lektury.. w domu, b)w fabryce czekolady, c)w fabryce pasty do zębów.. Rozwiąż test.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Powodzenia, Detektyw @ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraQuiz wiedzy o lekturze "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla..

D Z I E C K OTest z lektury,, Charlie i fabryka czekolady ''.

Co rodzina Bucketów jadała na kolację?. Literatura Baśnie Hansa Christiana Andersena - test znajomości lektury.. Odpowiedz anonim41 (*.. Dostał ją na urodziny.. Kto opowiedział Charliemu .Test ze znajomości lektury "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. Tu możesz się sprawdzić!. Jest to najbardziej tajemnicze miejsce, nie wychodzą ani nie wchodzą tam żadni pracownicy.. Czekoladkę dostawał raz w roku, na urodziny.. Kiedy szedł do pracy w sklepie.. OTWÓRZ (HTML5).. W teście Charlie i fabryka czekolady - test znajomości lektury znajdziesz następujące pytania: Pytanie 1: Jak ma na nazwisko główny bohater - Charlie.Wymyślam pytania na podstawie lektury szkolnej Charlie i fabryka czekolady i podaje po kilka odpowiedzi do wyboru.Charlie i Fabryka Czekolady - test.. 10 punktów za dobrą odpowiedź, 0 za złą odpowiedź.. Rodzina mieszkała w niewielkim domku na skraju .Charlie i fabryka czekolady - streszczenie Pewien chłopiec o imieniu Charlie Bucket był radosnym dzieckiem, które lubiło psoty, a nade wszystko przepyszną czekoladę.. Kupił ją za znalezione na ulicy .Ronald Dahl Charlie i Fabryka Czekolady quiz - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera"Charlie i fabryka czekolady" to lektura sugerowana dla klasy 4 lub 5..

W razie potrzeby możesz skorzystać z tekstu lektury.

2016-07-22 13:01:18; CZY OGLĄDALIŚCIE FILM CHARLIE I FABRYKA CZEKOLADY?. Na wypadek rozbieżności w tłumaczeniach utworu Dahla, informujemy, iż zadania zostały opracowane w oparciu o przekład Magdy Heydel.. b. Kupił ją za pieniądze otrzymane od dziadka Joe.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.Test z lektury "Charlie i fabryka czekolady".. Żyje w miasteczku, w którym jest największa fabryka czekolady na świecie.. W jaki sposób Charlie wszedł w posiadanie czekolady ze zwycięskim kuponem?. Ile lat miał dziadek Joe?. Charlie mieszkał z rodzicami i dziadkami (ze strony obojga rodziców), wszyscy mieszkali w jednej małej izdebce.Recenzja książki: Charlie i fabryka czekolady Recenzuje: inspired7 Charlie i fabryka czekolady to opowieść o chłopcu , który pochodzi z bardzo ubogiej rodziny.. Uporządkuj punkty planu - WYCIECZKA PO FABRYCE CZEKOLADY - zgodnie z kolejnością, w jakiej poszczególne wydarzenia miały miejsce.. 7.Codzienne wyżywienie rodziny Bucketów to: a)bułeczki z masłem,danie mięsne, b)chleb z margaryną,kapuśniak, .Quiz Charlie i fabryka czekolady 2.. Na barkach ojca chłopca - pana Bucketa - spoczywa ciężar utrzymania tak licznej rodziny.1 lutego Charlie wraz z dziadkiem wziął udział w wycieczce po fabryce czekolady pana Wonki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt