Hobbit sprawdzian z lektury

Pobierz

.Hobbit, czyli tam i z powrotem to powieść fantasy napisana przez J.R.R.. Tolkien).. Dzi´ki mocy tej broni Gandalf pokonał Wielkiego Goblina.. 0.Hobbit, czyli tam i z powrotem.. MILIONERZY— Bajki z lat 80. i 90!. Notatki z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem"Plan odcinka:- o co chodzi w Hobbicie;- 15 najważniejszych pytań, na które musicie znać odpowiedź"Hobbit, czyli tam i z powrotem" w pdf: .Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Posiadaczem miecza stał si´ Thorin.. Napisz notę biograficzną J. R. R. Tolkiena (0-4).. 2. prosze , pomóżcie, jestem wielka fanka władcy pierscieni i hobbita, i bardzo mi zalezy na dobrej ocenie z tej lektury.Plik test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip na koncie użytkownika tualekserza • Data dodania: 4 kwi 2016.. O Autorze taylor_123.. Test: Przed wargami członkowie drużyny Thorina schronili się: a) na drzewach b) na skałach c) w jaskini,,Hobbit, czyli tam i z powrotem" - "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - KRZYŻÓWKA Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem - Hobbit, czyli tam i z powrotemKsiążka "Dzieci z Bullerbyn" została napisana przez Astrid Lindgren w roku 1947.. Zgadnę Twój numer z dziennika!. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. 2014-12-01 20:00:56Plik hobbit.doc na koncie użytkownika AxisGirl • folder Testy i sprawdziany - język polski • Data dodania: 11 mar 2014 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Jakie mogą być pytania na kartkówce z lektury ,,Hobbit, czyli tam i z powrotem'' ?.

"Hobbit" - test ze znajomości lektury DRAFT.

Morąg.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Nazywany przez elfy "Pogromcà Goblinów", zaÊ przez gobliny - "Siekaczem".. Justyna Pajdak.. Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. Strona Główna Funkcje Społeczność Plany Cenowe.Hobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Test z Lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem (turkusowy) Więcej quizów.. Milionerzy: Among Us!. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Dzieci z Bullerbyn Astrid Lindgren.Witam i zapraszam do przetestowania mojej drugiej już aplikacji, która pozwoli przetestować swoją wiedzę na temat lektury "Hobbit czyli tam i z powrotem" ähnliche App erstellen.. Tolkiena, która została wydana w 1937 roku.. - miecz Glamdring - prastary miecz elfów, nazywany "Młotem na wroga".. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Część 1.. 2012-04-19 14:30:45; Odpowiedzi z lektury,, Hobbit czyli tam i z powrotem" POMOCY!. W jaki sposób zginął smok Smaug?. Utwórz Ćwiczenie Logowanie Utwórz Konto Polski.. Zobacz profil.. Udostępnij.. Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.. Tylko 1 osoba na 20 ma ponad 8 punk.J.R.R..

Edit "Hobbit" - test ze znajomości lektury DRAFT.

Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraSprawdzian ze znajomości treści lektury - Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem .. Jaki sposób wymyślił hobbit, aby wydostać siebie i krasnoludy z pałacu Króla Elfów .Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Hobbit - test - Test z lektury Zaczarowana zagroda.. Jaka popularna piosenka z Tik Toka jest idealna.. Zdrap swojego nietypowego skina z Among Us!. Twórz lepsze zajęcia w krótszym czasie.. Najnowsze quizy.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Lektury 5 lat temu.. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. Skomentuj.. Czy nadajesz się na MORSA?. Zamieszczona w arkuszu punktacja dotyczy jedynie testu.3 rośliny, z którymi wyhodujesz swoje własne świeże powietrze Wirusy, zarazki, choroby - 5 książek, które wyjaśnią czym one są Przyjmujecie wyzwanie?. Olsztyn.. Opowiada historię małego podróżnika Bilbo Baginsa, który wyruszając na wyprawę w towarzystwie krasnoludów odkrywa mroczne sekrety śródziemia i nieznane mu dotąd krainy.Test z lektury "Hobbit, czyli tam i z powrotem" (J.R.R.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!.

Pierwszą część sprawdzianu stanowi arkusz załączony poniżej.

Opowiada przygody małych dzieci przeżywających swoje dzieciństwo w małej wiosce Bullerbyn.. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmasteratest dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. 278 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Czas trwania: 90 minut Przedstawione poniżej arkusze testu są oparte na całości cyklu zajęć tolkienowskich.. Test składa się z 12 pytań.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Ułóż prawdziwe imiona YouTuberów!Test jest króciutki i prosty.. Tolkiena.. Drugą - wypracowanie na jeden z podanych dalej tematów.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.deroby (hobbit miał kilka pokoi przeznaczonych wyłącznie na ubrania), kuchnie, jadalnie — wszystko mieściło się na tym samym piętrze, a nawet wzdłuż tego sa-mego korytarza.. W Polsce lektura ta ukazała się dopiero 1957 roku.. Wypisz postacie występujące w utworze, podziel je na pozytywne i negatywne: (0-4) Postacie pozytywne Postacie negatywne 3.wojny z goblinami.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI..

Jakie mieliście pytania na kartkówce,czy sprawdzianie ?

Zaprzężono konie do malowanych i kutych sanek, główne siedzenie wysłano barwnym, strzyżonym dywanem, który zazwyczaj wisiał nad łóżkiem pani, i około pierwszej z południa, wśród powszechnego płaczu, wyruszono.Nawet nie chciał zostać na poczęstunku.X.. SPRAWDZIAN WIADOMOŚCI Z LEKTURY "HOBBIT, CZYLI TAM I Z POWROTEM".. Konkurs ortograficzny dla klas V-VI - test.. Czytaliście tą książke jako lekture ?. Sprawdzian z gramatyki dla kl. IV.Język polski, Sprawdziany i testy Test czytania ze zrozumieniem dla kl. Test czytania ze zrozumieniem dla uczniów klasy czwartej Uważnie przeczytaj tekst, a następnie .Sprawdzian z lektury J. R. R. Tolkiena pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" 1.. 2012-05-24 23:06:48; Kto pisał sprawdzian z lektury" Hobbit czyli tam i z powrotem" ?. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. Napisz do nas..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt