Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień

Pobierz

Przykładowe skutki uzależnień: - możliwość doznania uszczerbku za zdrowiu - obniżenie samokontroli - niska samoocena - utrata pracy i dochodów - zaburzenie relacji …answer.. Przeczytaj propozycje, jakie otrzymały dzieci w przedstawionych …43.. Jest pyszne!. Napij się, nie bądź dzieckiem!. Przeczytaj propozycje, jakie otrzymały dzieci w przedstawionych …Temat Uzależnienia są groźne.. .1.Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień Sztuki Uzależnienia Uszkodzenie wątroby.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Uzpełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzależnienia i ich skutki.. rozwiązane.. Spróbuj!Uzależnienia i ich skutki 1.. Część podsumowująca.Uzależnienia i ich skutki 1.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzależnienia i ich skutki.. Uzależnienia i ich skutki 1.. Uszkodzenie wątroby, rak płucPortal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. (Jeżeli nie masz możliwości wydrukowania karty wpisz same odpowiedzi.). Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień..

Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.

……………………………………… • uszkodzenie wątroby ……………………………………… ………………………………………Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Przeczytaj propozycje, jakie otrzymały dzieci w przedstawionych scenkach.. • uszkodzenie …Temat: Uzależnienia i ich skutki 1.. - Odrabiamy.plUzależnienia i ich skutki 1.. • uszkodzenie .Uzależnienia i ich skutki .. Uzupełnij mapę myśli …43.. Przeczytaj propozycje, jakie otrzymały dzieci w przedstawionych …43.. Uzależnienia i ich skutki.. Na pewno nie!. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Sztuki uzależnień.. Możesz ją przerysować do zeszytu.. • uszkodzenie wątroby43.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Skorzystaj z podręcznika str.130 - 134.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Pracę wklej do zeszytu, Sprawdzę ją i ocenię po powrocie do szkoły.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień..

• uszkodzenie wątroby 1.Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.

Nazwa choroby Przyczyna .. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. Uzależnienia i ich skutki - do 25.03.2020 ćwiczenia str. 81-82. .. Na pewno nie!. Spróbuj!Na podstawie podręcznika wykonaj zadania.. Uzupełnij.. SKUTKI .Uzależnienia i ich skutki Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień.. ……………………………………… • uszkodzenie wątroby ……………………………………… ………………………………………Uzupełnij mapę myśli informacjami na temat skutków uzależnień na podstawie podręcznika i obejrzanych filmików.. • uszkodzenie …Uzależnienie to odczuwalny przez jednostkę nacisk zażywania określonych środków (naturalnych bądź sztucznych), które mogą wywoływać skutki niebezpiecznie dla zdrowia …KARTA PRACY (Uzupełnij zadania i wyślij rozwiązanie na mojego e-maila) Uzależnienia i ich skutki 1.. Uzależnienia i ich skutki.. W dużych kostkach wypisz jakie choroby wywołują wymienione tu szkodliwe substancje Skutek jej działania: …Korzystając z informacji zawartych w podręczniku oraz innych źródeł, wykonaj mapę myśli na temat przyczyn i skutków uzależnień od substancji chemicznych i …Uzależnienia i ich skutki 1.. Jest pyszne!. • uszkodzenie wątrobyUzależnienia i ich skutki 1.. Uzależnienia i ich skutki 30.03.. • uszkodzenie wątroby ……………………………………… ……………………………………… ………………………………………43..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt