Ula zalewska charakterystyka

Pobierz

W Olszynach mieszka jej ojciec, który jest lekarzem.Charakterystyka Uli Zalewskiej.. Urszulka miała bardzo drobną budowę ciała, ładną twarz oraz włosy.Charakterystyka Uli Zalewskiej.. Sytuacja rodzinna: Ula Zalewska jest półsierotą.. Jest osobą, która nie lubi być na pierwszym planie, zawsze ukrywa się w cieniu przyjaciółki - Pestki.. Mieszka na stałe w Warszawie wraz ze swoimi ciotkami, które ją wychowały, po śmierci mamy.. Mieszkała i uczęszczała do szkoły w Warszawie.. Dziewczyna zamieszkała z matką, a gdy jej matka umarła, to ciotki wzięły ją do siebie.. Od dawna wychowywała ją samotnie matka, ponieważ rodzice byli rozwiedzeni.. Jej ojciec rozwiódł się z mamą po tym, jak pokochał inną kobietę.. Ula miała około czternastu lat.. Ula Zalewska była przyjaciółką pestki.. Podobały im się także jej włosy i sposób ubierania.Charakterystyka Uli Zalewskiej.. Jest to czternastoletnia dziewczynka, która miała wiele kłopotów rodzinnych.. W czasie wakacji Ula mieszka u swojego ojca, który z zawodu jest lekarzem.. Ula Zalewska jest jedną z bohaterów ciekawej powieści I.Jurgelewiczowej, pt.,,Ten obcy\".Była przyjaciółką Pestki Ubyszównej.Dziewczynka ma około 14 lat.W dzieciństwie została wychowana przez swoje ciotki, mieszkała z ojcem, z.Charakterystyka Uli Zalewskiej.. Wkrótce jej opiekunka zmarła, a wychowaniem małej zajęły się ciotki..

Język polski.Ula Zalewska - charakterystyka 23 października 2020 0 Przez admin .

Wakacje spędza z ojcem, lekarzem, w Olszynach.Ula Zalewska jest jedną z głównych bohaterów powieści I. Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Ula Zalewska jest jedną z bohaterów ciekawej powieści I.Jurgelewiczowej, pt.,,Ten obcy\".Była przyjaciółką Pestki Ubyszównej.Dziewczynka ma około 14 lat.W dzieciństwie została wychowana przez swoje ciotki, mieszkała z ojcem, z.Ula Zalewska to cicha i miła dziewczynka.. Ula ma około trzynastu lat, jest półsieorotą i mieszka razem z ciotkami w Warszawie.. A kilka lat po rozejściu się jej rodziców zmarła jej mama.. Ula jest wysoką, szczupłą i zgrabną dziewczyną, niepozorną i najczęściej pozostającą w cieniu swojej przyjaciółki, Pestki.. Po śmierci matki jej wychowaniem zajęły się ciotki.. Na stałe mieszka i uczy się w Warszawie, a do Olszyn przyjechała na wakacje.. Ula Zalewska jest jedną z bohaterów ciekawej powieści I.Jurgelewiczowej, pt.,,Ten obcy\".Była przyjaciółką Pestki Ubyszównej.Dziewczynka ma około 14 lat.W dzieciństwie została wychowana przez swoje ciotki, mieszkała z ojcem, z. poleca 83 %.. Jest najważniejszą postacią występująca w powieści zatytułowanej "Ten Obcy"..

Kilka lat później zmarła jej matka, od tej pory wychowują ...Ula Zalewska - charakterystyka • Ten obcy.

Utraciła mamę, nie potrafiła porozumieć się z ojcem i była wychowywana przez dalszą rodzinę.. Nie była wysokiego wzrostu.. Jest wychowywana przez swoje ciotki.Wygląd zewnętrzny: Ula jest dziewczynką wysoką, zgrabną i smukłą.. Na wakacje Ula przyjechała do ojca.. Niedługo potem Ula traci swoją matką, która umiera.. Dziewczynka w dzieciństwie została wychowywana przez swoje ciotki, mieszkała z ojcem, z którym nie mogla znaleźć bliższego kontaktu.. Dziewczynka ma do niego wielki żal, że zostawił ją i matkę dla innej kobiety i zerwał z nią kontakt.Urszula Zalewska jest jedną z bohaterek powieści Ireny Jurgielewiczowej p.t.. Sytuacja rodzinna: Ula Zalewska jest półsierotą.. Język polski.- Ula Zalewska to córka lekarza.. Jest córką doktora Zalewskiego, ale po śmierci matki wychowują ją ciotki.. Ula Zalewska jest córką doktora Zalewskiego.. Ma zielone oczy i jest ładna.. Trzynastolatka jest niezwykle skryta i nieśmiała, .Ula Zalewska jest wychowana przez ciotki, ponieważ jej rodzice rozwiedli się jak ona była małą dziewczynką.. Jej znajomi to Julian z Marianem, przyjaźni się natomiast z dziewczyną nazywaną Pestką.- Chłopcy uważali ją za bardzo ładną, zgrabną koleżankę.. Sytuacja rodzinna: Ula Zalewska jest wychowana przez ciotki, ponieważ jej rodzice rozwiedli się jak ona była małą dziewczynką..

Ula miała wysmukłą postać, chociaż urodą ustępowała Pestce.Ula Zalewska - charakterystyka - Lektury - Bryk.pl.

Ma około 13 lat.. Drukuj.. Dziewczyna ma wielu kolegów, w tym Pestkę, którą uważa za swoją przyjaciółkę.Charakterystyka Uli Zalewskiej.. Posiadała szczupłą i zgrabną sylwetkę.Wśród nich znajduje się Ula Zalewska i to właśnie ją chciałabym opisać.. Jej ojciec doktor Zalewski odszedł od jej matki, kiedy Ula była jeszcze mała.. Ojciec porzucił je dla .. dodaj.Urszula Zalewska - to młoda dziewczyna, która podobnie jak Zenek Wójcik pochodzi z niepełnej rodziny.. Ma zielone oczy i jest ładna.. Na stałe mieszka w Warszawie, do Olszyn przyjeżdża tylko w odwiedziny, do ojca.. Ojciec porzucił je dla innej kobiety, kiedy Ula była małą dziewczynką.. Ojciec Uli rozwiódł się z jej matką i zamieszał we wsi Olszyny, gdzie pracował jako doktor.. A kilka lat po rozejściu się jej rodziców zmarła jej mama.. Sprawności i umiejętności: Potrafi się zająć domem, pracowita, umie udzielić pierwszej pomocy Cechy charakteru: Nie lubi się zwierzać, ponieważ próby opowiedzenia przyjaciółce o sobie kończą się niepowodzeniem.Filmy..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt