Opis łazienki po angielsku

Pobierz

freezer - zamrażarka.. with air conditioner - z klimatyzacją.. stool - stołek, taboret.. Łazienka - zazwyczaj małe pomieszczenie, ale absolutnie niezbędne.. Kuchnia jest jednym z chętniej odwiedzanych przez nas pomieszczeń.. dining room - jadalnia.. bedroom - sypialnia.. ;-) sortuj wg nazw angielskich | nazw polskich | poziomu.. Dobrze jest znać wyposażenie łazienki po angielsku, aby nie być zaskoczonym w najmniej dogodnym momencie.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Tłumaczenie słowa 'w łazience' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.opis powinien zawierać takie elementy jak kolor, wielkość, wyposażenie oraz detale związane ze zmysłami opisujące nastrój i atmosferę panującą w danym miejscu.. Wyposażenie łazienki różni się w zależności od naszych potrzeb, wielkości naszej łazienki czy możliwości finansowych.. Jeśli chcesz napisać profesjonalne CV po angielsku, musisz idealnie posługiwać się tym językiem.. - Mieszkam w bloku znajdujacym się w ….. (proszę mnie poprawić jak zrobiłem jakieś błędy) :).. Question from @Kiki1010 - Szkoła podstawowa - Język angielskiWitam umieszczę tu opis łazienki mojego dzieła :) Szukałem ale nie znalazłem mam nadzieje ze komuś się przyda.. 0 głosów.. Niema okien, po lewej stronie jest wanna, a obok drzwi znajduje się umywalka, na przeciwko .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Przykładowy opis pokoju po angielsku.

shelves - półki.. (proszę mnie poprawić jak zrobiłem jakieś błędy) :) Moja łazienka jest mała.. po angielsku dam naj Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-01-20 20:41:10bathroom - łazienka.. - Są tam trzy sypialnie, pokój dzienny, kuchnia i łazienka.. Spędzamy w niej dość dużo czasu - przygotowując jedzenie i picie, lecz również spożywając dania, a niejednokrotnie jesteśmy w niej z bliskimi nam osobami.Warto więc poznać angielskie słownictwo i zwroty, które są ściśle związane z kuchnią.Przydatność 55% Opis łazienki - angielski.. staircase - klatka schodowa.. My flat is small/big.Wyposażenie kuchni, meble, rzeczy i przybory, które również warto znać.. (proszę mnie poprawić jak zrobiłem jakieś błędy) :) Moja łazienka jest mała.. Łazienka jest pomalowana na biało i na podłodze leżą płytki.. - Moje mieszkanie znajduje się na … piętrze.. Sprawdź tłumaczenia słowa "Łazienki Królewskie w Warszawie" w słowniku polsko - angielski GlosbeOpowiadam o mojej łazience po Angielsku.sciaga.f2y.org - ściągi dla wszystkich: Opis łazienki - angielskiOpis mieszkania po angielsku: loft.. Poniżej znajdziecie mnóstwo informacji dotyczących tego jak napisać opis po angielsku, wskazówki co należy w nim zamieścić, przydatne zwroty, oraz przykłady opisów po angielsku.Tłumaczenie słowa 'opisany' i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski..

tap - kran.Przydatność 55% Opis łazienki - angielski.

She keeps it locked all the time, but I have managed to get inside a few times, which she does not really like.Wyposażenie łazienki (25) Wyposażenie kuchni (64) Pogoda (49) Kosmetyki i akcesoria kosmetyczne (58) Zawody (175) Angielskie imiona męskie (101) Koty, rasy kotów (26) Psy, rasy psów (58) Angielskie imiona żeńskie (238) Pory roku (9) Pory dnia (11) Przedmioty osobistego użytku (36) Dyscypliny sportowe (78) Miejsca (162) Ptaki (139 .Język angielski w kuchni.. Witam umieszczę tu opis łazienki mojego dzieła :) Szukałem ale nie znalazłem mam nadzieje ze komuś się przyda.. bin, wastebin - kosz na śmieci.. Niema okien, po lewej stronie jest wanna, a obok drzwi znajduje się umywalka, na przeciwko .1 odpowiedź.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt