Opisz swoje zwierzę

Pobierz

Przygotowują swoje siedliska (habitats) tak, by spełniały one wszystkie ich potrzeby.. Jest w moim wieku i chodzi ze mną do klasy.. MOGLIKOF 17.11.2011 (15:10)Jest to zwierzę nieokreślonej rasy.. 5) Wyjaśnij jak dotrzeć do twojej szkoły.c) Opisz swoje przeżycia związane z zachowaniem zwierzęcia oraz jego wyglądem.. Mój przyjaciel ma na imię Franek.. W leśnych ostępach" powstał w w 2002 roku jako produkcja własna (teraz trochę już historyczna) z cyklu filmów o zwierzętach Polski.. 2) Zgubiłeś psa.. Imię: Karmel Wiek: jeden i pół miesiąca Ulubiona zabawka: piszcząca kaczka, piłeczka.. Przede wszystkim należy pamiętać o zwariowanym usposobieniu tego ssaka.. Jako uczestnik niezwykłego polowania z aparatem fotograficznym opisz swoje przeżycia związane z tym wydarzeniem.. Wiem kiedy jest smutny, a kiedy wesoły.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Sam sobie to zrób !. No więc tak , musze na niemca ustnie opisać zwierze w ok 6 zdaniach , czyli : Jak sie nazywa , wiek, charakter, i jak wygląda ( czyli kolor sierści itd. ). Byłbym wdzięczny, gdyby mógł ktoś opisać swoje zwierze (najlepiej kot, pies, chomik) na około 12 centymetrów.Opisz swoje ulubione zwierze po Angielsku 2017-12-31 20:44:00 Opisz w 8 zdaniach swoje ulubione zwierzę 2012-12-14 17:49:29 Opisz swoje ulunione zwierzę (pies) po angielsku 2012-04-13 19:26:23Askly | Borsuk w przeciwieństwie do swoich bliskich krewnych - łasic, kun, tchórzy i wydr, stroni od aktywnych polowań..

- jak opisać ulubione zwierzę.

TySiaa.. dotyczące wykonania piosenek.Opisz swoje zwierze po niemiecku.. Zadanie jest zamknięte.. Opisz swoje ulunione zwierzę (pies) po angielsku 2012-04-13 19:26:23 Opisz jakieś zwierzę po angielsku 2011-05-22 14:02:12 Opisz zwierzę domowe Angielski 2012-03-29 17:51:11Opisz swoje ulunione zwierzę (pies) po angielsku 2012-04-13 19:26:23 Opisz zwierzę po niemiecku 2013-01-06 12:52:17 Opisz jakieś zwierzę po angielsku 2011-05-22 14:02:12Opisz swoje ulubione zwierzę.. Koty są małych rozmiarów, przez to mogą mieszkać w domu.. 3) Opisz swój dzień 4) Opisz zasady obowiązujące na wycieczce szkolnej.. Woli spokojne życie zbieracza, gustując głównie w dżdżownicach i owocach.. Zwierzęta mogą żyć na lądzie (on land), w wodzie (in water), a nawet w powietrzu (in the air) - chociaż zwykle odpoczywają na lądzie.. Ryby 19.02-20.03. do treści filmów i spektakli.. Dyskusja w 'Hydepark' rozpoczęta przez użytkownika Ogarnięty, 23 Lipiec 2015.. Mieszka niedaleko i często go odwiedzam.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. about 12 years ago Język Polski Szkoła podstawowa.. pracy w grupie.. Na przykład ryby muszą żyć w wodzie, dlatego na wolności (in the wild) żyją w morzu (in the sea) lub w .Borsuk to drapieżnik ważący około 15-18 kg..

Opisz swoje ulubione zwierzę ok. 10 zdań.

Napisz jakie będą jego obowiązki.. Wodnik 20.01-18.02.. "O ile borsuki żyjące na nizinach zostały stosunkowo dobrze zbadane, o tyle ich górscy .Opisz zwierzę (psa) po angielsku dane: imię- Rex wiek- 9 lat kolor sierści - brązowy kolor oczu - brązowy rasa - pekińczyk //// lubi biegać //// wymyślcie jakieś talenty , bo ja nie mam pomysłu dziękiOpisz swoje zwierzątko.. Mimo iż biega puszczony po podwórku, to zawsze mu mało.Określ gatunek zwierzęcia.. Są łagodne, gdy się je dobrze wychowa.. Moim ulubione zwierzę domowe to kot dachowiec.Mój pupil wabi się (imię kota).Kotą nie trzeba poświęcać specjalnie dużo uwagi , chociaż ja często bawię .Mam takie zadanie: zadano mi zadanie na j. polski o opisaniu danego zwierzęcia.. Przeczytaj dokładnie 8 wskazówek dla opisującego zwierzę, które znajdują się na stronie 231 w podręczniku do języka polskiego.. 21) zaproponuj koleżance wspólne wyjście do miasta.. Podaj miejsce i czas.. Mamy .. Jego średniej długości, jasna sierść pasuje do ciemnych oczu, którymi potrafi okazać swoje niemal wszystkie uczucia..

1) Zaproś kolegę na swoje urodziny.

W ten sposób oznaczamy również zadania: do całości lektur.. Zadanie 2.. Rozwinięcie Podaj cechy zwierzęcia: o określ jego wielkość i rasę; o opisz wygląd zewnętrzny (czym jest pokryte: np. sierścią / łuską; jaki ma kolor; jakTo zadanie musi być rozwiązane indywidualnie przez każdego ucznia.. Napisz co będziecie robić razem.Wypowiedź pisemna- krótkie polecenia - Öffnen Sie die Box.. Jest zawsze schludnie i czysto ubrany.Opos ma duże przeciwstawne palce co czyni go doskonałym wspinaczem.. bardzo prosze o pomoc .. Bliźnięta 21.05-21.06.Temat: On jest zupełnie wyjątkowy!. .Czas na odpowiedź: 10 sekund.. - charakteryzuję opisywane zwierzę pod względem jego wyglądu, temperamentu, zachowania itd.. Ja mam zupełnie takie własne : Jakie zwierzę: pies Jaka rasa: Yorkshire terrier [york] Płeć: Chłopiec.. Na jego twarzy widać kilka piegów.. Nie inaczej jest w przypadku sarny − najpospolitszego polskiego .Film "Ssaki Polski.. Najlepsze rozwiązanie.. Jeśli opisujesz swoje zwierzę, napisz, w jakich okolicznościach znalazło się w twoim domu i jak się nazywa.. Opisz zgubę i podaj jak można się z tobą skontaktować.. Wskaż swój znak zodiaku i dowiedz się, jakie jest Twoje totemiczne zwierzę!. Mile widzany byłby opis kota lub konia.]. kacper12333 kacper12333 10.04.2013 Polski Szkoła podstawowa rozwiązane • sprawdzone przez eksperta .Opisz swoje wakacyjne praktyki na oddziale chirurgii ogólnej po 1 roku kierunku lekarskiego na 250-300 słów po angielsku, opisz co robiłeś na..

Posiadają ...Opisz mi swoje zwierzę/zwierzęta.?

Zwierzę sarna ciekawostki.. +0 pkt.Zadanie: opisz swoje ulubione zwierzę pies napiszcie po polsku Rozwiązanie: ich habe einen hund der er hei t pako er ist pit bull er ist wei cremefarbig er ist nochOpisz swoje ulubione zwierzę po rosyjsku Zgłoś nadużycie.. Ulubione zajęcie: odgryzanie głowy tym zabawkowym kaczkom :D Śpi: Czasem w legowisku, czasem na łóżku Ulubione spacery: Nad rzęke, na polankę :)Opisz swoje ulubione zwierze domowe Rozwiązania (3) Autor: rafalem402.. Przygotuj plan opisu swojego zwierzęcia .Opis przyjaciela.. Rozmiar ssaka nie przekracza 40 centymetrów długości (bez ogona) i może ważyć do 5 kilogramów.. W wypowiedzi uwzględnij opis przeżyć związanych z oczekiwaniem na zwierzę oraz momentem uchwycenia go na zdjęciu.Sarna - opis, występowanie i zdjęcia.. ; ]Opisz swoje ulubione zwierzę (pies).W tym celu odpowiedz na pytania.. Długość życia zwierząt to średnio 8 lat.. Dość spora grupa zwierząt po okresie godów, zmienia kolory.. Jednakże, owego nie posiadam.. Ptaki wymieniają pióra, gady robią wylinki, płazy zmieniają kolor, owady gubią swoje stare pancerzyki, a ssaki zrzucają starą sierść.. Reksio to pies bardzo lubiący spacery.. Niełatwo go spotkać, gdyż aktywny robi się po zmroku.. Kocham wszystkie zwierzęta, ale uważam, że koty to najpiękniejsze zwierzęta.. Znamy się od podstawówki.. Status tematu: Brak możliwości dodawania odpowiedzi.. Trzeba im okazywać miłość, ale odwdzięczają się.. Urodzona 5 lipca 1996 roku Dolly przeżyła nieco ponad 6,5 roku.18) opisz swoje stanowisko pracy i obowiązki które będziesz miał podczas swojej pracy na wakacjach 19) opisz co strasznego przydarzyło ci się ostatnio w szkole 20) poproś kolege o pomoc w organizacji Dnia Sportu.. pracy na lekcji.. OdpowiedzOpis zwierzęcia po angielsku: siedliska zwierząt.. Ma on ciemne, krótkie włosy i niebieskie oczy.. - Dlaczego się ni… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt