Test z lektury 10 skarpetek

Pobierz

Z chęcią czytają nie tylko trzecioklasiści (lektura), ale i młodsze/starsze dzieci oraz ich rodzice.. Nie ma chyba domu .O warsztatach: czy zastanawialiście się kiedyś nad tym gdzie wędrują Wasze skarpetki, gdy nagle okazuje się, że nie możecie ich skompletować?. Zdejmowanie zawieszonych na klamerkach w klasie skarpetek z ukrytymi w nich, opisanymi na karteczkach sytuacjami, które nazywane są "szczęściem" 10. a) 19 b) 20 c) 21 d) 31 26) Kogo mała Be i jej mama wezwały do odszukania skarpetek?. Sprawdź, na ile znasz książke "Niesamowite przygody 10 skarpetek" autorstwa Justyny Bednarek.. Wyślij pocztą e-mailWrzuć na blogaUdostępnij w usłudze TwitterUdostępnij w usłudze FacebookUdostępnij w serwisie Pinterest.9.. Dodatkowo ciekawym elementem ozdobnym jest skromny, ale uroczy wzór strukturalny.Start studying Ziemek 16.10.. Autor: Nasza Klasa o 20:16.. Książka Justyny Bednarek (tekst) i Daniela de Latoura (ilustracje) jest jedną najlepiej przyjętych i najweselszych lektur - także szkolnych!. Próba ułożenia tych opisów według hierarchii ich ważności w życiu - nauka dochodzenia do kompromisu w sytuacji różnicy zdań 11.Test z lektury niesamowite przygody 10 skarpetek Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. która ma za sobą karierę zapaśniczki i potrafi znaleźć wyjście z każdej sytuacji Oskar i pani Róża to jedna z Częste pytania;, Oskar i pani Róża..

Test z lektury -Niesamowite przygody 10 skarpetek-.

Autorem książki jest Justyna Bednarek.. Kto jest autorem książki "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek"?. Tu humor, niezwykła pogoda ducha i superbohaterska moc biją już z tytułów: głównego oraz .10.. Rzuca się w oczy, bo jest cała czerwona :) Następnym razem, opowiem Wam o dalszych przygodach skarpetek :) Na chwilę obecną polecam Wam "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek".Pobierz: test z lektury niesamowite przygody 10 skarpetek.pdf "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" to lektura sugerowana dla klas 1-3. a) murarza b) hydraulika c) policjanta d) detektywa 27) Z jakiego kraju pochodziła czwarta skarpetka?Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek Quiz - Quizizz.. Szukaj.. Alina i Czesław Centkiewiczowie, Zaczarowana zagroda; klasa 2 - rekomendowana do samodzielnego czytania.. Wykonam metryczkę i oddam ją w wyznaczonym terminie: - wykonam pracę czysto, starannie i samodzielnie.LISTA LEKTUR DLA KLAS 1-3.. Zupełnie nowatorskie podejście do pięty bardzo mnie zaskoczyło, ale też uczyniło dzierganie ciekawym.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Test prawda/fałsz // odp.Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) Część 1.. Poniżej znajdują się propozycje lektur spoza listy MEN, które są najczęściej wybierane i opracowywane w szkole przez nauczycieli z uczniami klas 1-3: 1..

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.

Autorem książki jest Justyna Bednarek.. Wywiad ze skarpetką - Redagowanie treści na podstawie lektury // odp.Nasze lektury - Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.. Test z lektury "Niesamowitych przygody 10 skarpetek" .Test zawiera 7 pytań.. av Paulinarajca11.,,Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" - quiz ID: Language: Polish School subject: Edukacja wczesnoszkolna Grade/level: 1-3 szkoła podstawowa Age: 7-9 Main content: Test z lektury Other contents: quiz, test wyboru Add to my workbooks (1) Download file pdf Embed in my website or blog Add to Google Classroom Add to Microsoft Teams .Ja już nie mogę się doczekać, kiedy przeczytam drugą część, która już spogląda na mnie z regału.. Sprawdzamy znajomość tekstu - Test prawda/fałsz // odp.. Karta pracy nr 11, Asiunia, Joanna Papuzińska (Lektury - scenariusze zajęć, s. 47 .Warsztaty z "Niesamowitymi przygodami dziesięciu skarpetek" Justyny Bednarek..

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek- test Test.

av Paulinaolszewska.. Portal dokładnie sprawdzający wiedzę z lektur szkolnych.Kliknij, aby przejść do strony z testami znajomości literatury - klasa 3.. Andrzej Maleszka.Quiz stworzony na podstawie księżki Justyny Bednarek "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek".. Czytaliśmy już o przeróżnych rzeczach, ale przyznam, że przygody skarpetek wywołało na mojej twarzy wyraz zdziwienia ;) Dziesięć skarpetek (cztery prawe i sześć lewych) są bohaterami dziesięciu opowiadań.Ćwiczenia: NIESAMOWITE PRZYGODY 10 SKARPETEK.. o przygodach skarpetek, a potem o nich pisaliśmy (też ładnie!).. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" Justyny Bednarek należą do książek cieszących się wśród uczniów dużą popularnością.. Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek.. Zabawa murowana !1872 resultat för 'znajomość lektury niesamowite przygody dziesięciu skarpetek'.. Pobierz legalnie Pełną Wersję tej książki MP3 test skarpetek znów rozszerzył moje skarpetkowe horyzonty o nowe techniki dziergania pięty.. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Polski Niesamowite przygody 10 skarpetek.. Karta pracy nr 10, Kto z was chciałby rozweselić pechowego nosorożca?, Leszek Kołakowski (Lektury - scenariusze zajęć, s. 43) 12.. Karta pracy nr 9, Zaczarowana zagroda, Alina i Czesław Centkiewiczowie (Lektury - scenariusze zajęć, s. 39) 11..

Test wiedzy na podstawie lektury "Niesamowite przygody 10 skarpetek".

3.Oskar i pani Róża Inne pliki z tego folderu: test ze znajomości lektury Oskar i p. Róża.doc (28, test ze znajomości lektury Oskar i p. Oskar i pani Róża.. 0%.Myślałam, że niewiele jest mnie w stanie zaskoczyć jeśli chodzi o literaturę dziecięcą.. "Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych)" to lektura sugerowana dla klas 1-3.. To była wyjątkowo sympatyczna lektura :) jej lektura sprawiła nam wiele radości :) opowiadaliśmy bardzo chętnie (i ładnie!). Przeczytam w podanym terminie wybraną książkę.. Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych).2) Ile myszek uratowała druga skarpetka?. Test ze znajomości lektury Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) autorstwa Justyna Bednareka) zdobycie Mount Everestu b) samotny rejs c) rola w serialu d) wygrana w teleturnieju 25) Licząc skarpetki i ich siostry, ile razem było skarpetek?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt