Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania niemiecki

Pobierz

W tej sekcji znajdziecie praktyczne teksty do ćwiczeń, dobrane specjalnie pod kątem rozwijania umiejętności czytania i łatwego przyswajania zwrotów w języku niemieckim.. Powiedz, mój bracie, jakiegoś ty rodu?Przeczytaj tekst i uzupełnij luki podanymi czasownikami we właściwej formie.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Kiedy się tobie przypatruję z bliska.. Tata i Damian szukali grzybów.. 2021-01-20 21:43:016 Egzamin maturalny.. Były już raz na moim blogu, ale wpis uległ zniszczeniu.. Mama zbierała wrzosy.. b) odpowiedz na pytania --> :-) 2) Dokąd poszedł Damian z rodzicami?. 4.Jakie więzy pokrewieństa łączyła arcybiskuba gnieźnieńskiego i św,Wojciecha?. Są tu teksty zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych.Zobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Przeczytaj tekst o sąsiadach i odpowiedz na pytania.-Niemiecki.. Auf Fragen antworten - na pytania odpowiedzieć.Odpowiedz na pytania znajdujące się w ramce ZASTANÓW SIĘ .. pytania-1.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Oglądali piękne, kolorowe liście.. Do jakich wartości odwołuje się ustawodawca w preambule?. Jeśli masz inne pytania w sprawie niemieckiego to pisz na moim profilu.. przejdź bezpośrednio do 40 tekstów.. Jeżeli poszukiwałeś prostych tekstów do ćwiczenia czytania po niemiecku ze zrozumieniem, trafiłeś w najlepsze możliwe miejsce.. - Woda nic nie kosztuje.Zadanie: przeczytaj uważnie poniższy tekst i odpowiedz na pytania daniel passent, belka w oku parafrazą jakiego powiedzenia jest tytuł felietonu - Napijmy się wody - rzekł, niby wesoło, Zdzisław..

3.1.Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania.

2021-01-21 08:04:17 Pomoże ktoś z niemieckim?. zadanie z niemieckiego w ćwiczeniach na stronie 62 zadanie 14 książka się nazywa m…Przeczytaj teksty na pocztówkach jeszcze raz przyporządkuj wypowiedzi 1-10 na s. 15 lotcie 2021-01-21 08:04:36 Czy ktoś pomoże z Batchimem?. Pytania w języku niemieckim zadaje się stosując pewne zasady: Fragen stellen - pytania postawić.. Poniższa lista składa się z materiałów dla początkujących.Język niemiecki - faks - pytania 2009-09-21 18:16:54; Odpowiedz na pytania.. Zadanie A6 PROSZĘ O POMOC TEKST W LINKU Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.1) Damian z tatą i mamą poszli na spacer do lasu.. Poziom rozszerzony.. Do jakich tradycji nawiązuje?. 5.Które biskupstwo nie zostało .przeczytaj tekst i odpowiec na pytania.. Zbiór zadań Zadanie 1.. /pełna data/ 0-1 p.. Jakie cele stawia obywatelom ?. Kto jesteś?. Język niemiecki.. Tego dnia nie uszli daleko, a tego wieczoru nie mieli nic w ustach.. Od trzech lat mieszkam w niemczech.Przeczytaj teksty o posiłkach w Niemczech i odpowiedz na pytania.. Biznes i Finanse (34711) Biznes i Finanse (34711) Wszystkie (34711) Banki (7609) Bankowość Elektroniczna (60) E .Przeczytaj uważnie tekst, a następnie odpowiedz na pytania które znajdują się poniżej.. Zwykłe pytania; Sondy&Ankiety; Quizy ; Kategorie .. Materiały te podzielono według stopnia znajomości języka..

Przeczytaj tekst i odpowiedz po niemiecku na pytania.

Na podstawie informacji zawartych w nagraniu odpowiedz krótko na pytania 3.1.. -3.4., tak aby jak najbardziej precyzyjnie oddać sens wysłuchanego tekstu.. Język niemiecki 2012-01-08 20:36:28; .. Na pytania należy odpowiedzieć w języku niemieckim.. 3.Kto został arcybiskupe gnieźnieńskim?. Usłyszysz dwukrotnie trzy teksty.Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią nagrania.. Witaj w sekcji czytania!. Wskazówki do rozwiązania zadania Tekst 1.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.Pytania w języku niemieckim to podstawa wiedzy z gramatyki.. 2. is theunited kingdom a .Przeczytaj tekst preambuły Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej i odpowiedz na pytania: /nie cytuj/ 1.. ).Teksty po niemiecku.. Zdaje się, że cię kiedyś widziałem w tej stronie.. Adam Mickiewicz, Dziady, cz. IV (fragmenty) KSIĄDZ Skąd przychodzisz tak nierano?. c) Warum lernst du diese.Zadanie: przeczytaj tekst zamieszczony poniżej, odpowiedz na pytanie odpowiedź powinna zawierać od 150 do 200 słów inne odpowiedzi nie będą oceniane Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Zadanie: przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania if you think the only thing you can do with chocolate is eat it, well, now you can wear it too what do you think Rozwiązanie: 1 it happens every year 2 all the dresses that are worn by models, are made from chocolateprzeczytaj fragment tekstu z kroniki thietmara i odpowiedz na zamieszczone niżej pytania - (tekst w załączniku ) pytania : 1.Jakiego wydarzenia dotyczy tekst?.

Odpowiedz na pytania w języku niemieckim.

2017-03-16 19:03:39 Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 2015-06-02 21:11:20Usłyszysz dwukrotnie rozmowę na temat pierwszego dnia Ewy w nowej szkole.. Zakreśl literę A, B albo C.. Chociażby miał paść, będzie szedł, aż usłyszy komendę Zenobiego lub Zdzisława.. Kiedy została uchwalona konstytucja?. Zapamiętaj: first-najpierw .. (Przetłumacz dialog na język niemiecki i napisz go w zeszycie.. 2.Jak zachował się Otton III przed grbowcem św,wojciecha ?. Podaj również: 4.. Przeczytaj tekst z ćw.1 str.68 w podręczniku i uporządkuj wydarzenia w odpowiedniej kolejności.. a) Przeczytałeś?. Kto ją .Przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania Zbyszek usiłował iść dzielnie..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt