Napisz w zeszycie email według wskazówek

Pobierz

mail, telefon 2 historiaHenryka Ptak - Sudoł Rzeczpospolita pod rządami Wettinów.. OCENA!. Język polski: Temat: Dobry żart tymfa wart (pochwała za dowcip).• Przepisz do zeszytu ramkę Grammar ze strony 77 w podręczniku.. Pamiętaj o odpowiedniej kolejności.Napisz opowiadanie z dialogiem pt. "przygoda w górach" 2011-11-03 15:01:55 Napisz opowiadanie pod tytułem mój rodzinny dom 2014-02-28 16:27:57 Napisz opowiadanie z dialogiem pod tytułem "To był naprawdę ciekawy mecz !. Wykonaj zadanie 4 - wybierz odpowiednią reakcję: a, b lub c.. Wykonaj w zeszycie zadania 7 i 8/214.. Na realizację podanych zadań macie tydzień.- zapisz w zeszycie do matematyki temat: Liczby wielocyfrowe; - wykonaj w zeszycie zadanie 2 str.34( wskazówki w mailu karta 1) z podręcznika do matematyki; Edukacja plastyczna: Narysuj scenkę do wybranego przysłowia o zwierzętach.. W wakacje byłem na obozie sportowym.. Odpowiedzi zapisz do zeszytu, zrób zdjęcie i prześlij według wskazówek na samej górze.. Swój przepis na tortillę zapisz w zeszycie.. Napisz e-mail o sobie .Wykonaj poniższe zadania w zeszycie: 1.. W ramach powtórzenia do wykonania makieta skrzyżowania według wskazówek zawartych w podręczniku na stronie 58 i 59.Mail: zecin.pl .. Zadania zaznaczone kolorem niebieskim należy wysłać nauczycielowi (w tym lub kolejnym dniu).. "Zapisz krótką notatkę biograficzną, odpowiadając na pytania z zad..

Napisz w zeszycie e-mail według wskazówek.

12b i 12c oraz zad.13 str.192 Rozwiązania zadań 12 i 13 prześlij (możesz zrobić zdjęcie) na e dziennik lub na adres e-mail: Pamiętaj o podpisaniu pracy.Zapoznaj się z insrtukcją w ćwiczeniu i napisz w zeszycie sms według wskazówek w opisie.. list do koleżnki z kanady w którym informujesz ją o konkursie fotograficznym do którego si niedawno zgłosłeś napisz w jakiej okolicznosici zrobiłeś to zdięie które wysłałas na ten .. Wykonaj karteczki z nazwami dni tygodnia według instrukcji w filmie.. 1.Zapisz w zeszycie kilka wskazówek czego nie należy robić na wycieczce w ogrodzie zoologicznym w ogrodzie botanicznym i nad stawem w Parku Narodowym.. 12 zwölfnapisz w zeszycie pytania uzywajac podanych wyrazow nastepnie dopisz odpowiedzi jeffa.. Wyślij mi zdjęcie swoich karteczek.. 108. oraz 7., 8., 9ab/s.. Tortilla pełna witamin .. Jesteś na kursie językowym w Niemczech Napisz do kolegi z Austrii email w którym poinformujesz go : - w jakim kraju jesteś i czego właśnie tam - gdzie i z kim mieszkasz - Jak wyglądają zajęcia i jacy są nauczyciele - czy masz nowych znajomych i Jak .Rozwiąż w zeszycie w podobny sposób zad.. Uzupełnij (ustnie) dialogi w zadaniu 3.. 3 str. 260 (pamiętaj, aby układając notatkę o wierszu, zastosować tytuł i podać autora).. W e-mailu do niej napisz: kim chcesz zostać, • co będziesz robić w wybranym zawodzie, • co sądzisz o pracy w tym zawodzie, • co myślą rodzice o twoim pomyśle.Opublikowany in category Język niemiecki, 05.08.2020 >> ..

Napisz w zeszycie temat lekcj 10.

Zadania dla ucznia: • zapoznaj się z treścią tabelki ( podręcznik, str. 180) • zapisz treść tabelki w zeszycie • wykonaj zadanie 4 ( podręcznik, str.180) • odmień przez przypadki zaimki: ja, my W tym dniu wykonaj tylko w kolejne dni według planua odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Zrób zdjęcie i prześlij.. To był piękny czas.. Napisz e-mail, w którym opiszesz drogę ze szkoły do twojego domu.Napisz w zeszycie e-mail według opisu.. W ramach dzisiejszej pracy domowej proszę napisać tekst fraszki.W ten sposób wytłumaczyliśmy, czym jest związek frazeologiczny.. na e- mail podany na stronie szkoły.. W czasie lekcji on line będziemy korzystać z tych informacji, więc to bardzo ważne, abyście to powtórzyli.. Przeczytaj wiersz ze str.259 w podręczniku, a następnie wykonaj pisemnie w zeszycie zad.. Sztuka pisania.. Zagraj z rodzicami lub rodzeństwem.. Wykonaj ustnie zad.. W ostatnim e-mailu koleżanka z Niemiec poprosiła cię o napisanie kilku zdań na temat twojej przyszłości zawodowej.. Może on nawiązywać do wydarzeń przedstawianych na przykład w mitach.. Wykonaj zadania ze strony 39 w zeszycie ćwiczeń.. W czasie wolnym wychodziliśmy na plażę.. W poniedziałek zaczynamy omawiać "Kamienie na szaniec".. Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. PO NIEMIECKU!. Wybrane zadania sprawdzimy na lekcji w poniedziałek..

Zapisz w zeszycie temat i datę.

PO NIEMIECKU!. -> UWAGA!. Temat: Makieta skrzyżowania.. W e-mailu do niej napisz: kim chcesz zostać, co będziesz robić w wybranym zawodzie, co sądzisz o pracy w tym zawodzie, co myślą rodzice o twoim pomyśle.. Następnie zapoznaj się z ciekawostką DACHL-Perle 5 pod ćwiczeniem 17 w podręczniku.. zamieszczone w Clasroom oraz wysłane pocztą e-mail.. Sprawdzianowi z lektury poświęcę drugą godzinę lekcyjną.. W zeszycie ćwiczeń wykonaj następujące ćwiczenia: Übung 13, Seite 74.. Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno - społeczne (klasa 4,5,8) .. według podanych wskazówek w ćwiczeniach (trwa to chwilę, sama sprawdziłam).. według podanych wskazówek -uzupełnisz luki w dialogu podanymi wyrazami zgodnie z kontekstem, -uszeregujesz podane kwestie w odpowiedniej kolejności tworząc dialog i sprawdzisz poprawnośćNapisz w zeszycie (kilkuzdaniowa wypowiedź), czy kiedyś zdarzyło Ci się zrezygnować z marzeń.. Jeżeli nie możesz uczestniczyć w lekcji on-line postępuj według wskazówek: 1.. 2021-09-22 18:41:50; Pioneer Plus Student book zadanie c ze strony 93 2021-09-22 17:25:24W ramach lekcji proszę wykonać ćwiczenie 5./s.. Zostaną ocenione.. Opisz obraz Jana Matejki (8-10 zdań).a następnie narysuj w zeszycie symbole elementów elektronicznych.. wyraz litery głoski chusteczka c-h-u-s-t-e-c- 10 ch-u-s-t-e-cz- 8 z-k-a k-a fartuszek czapka chmura rzeka korzeń szelest 2..

Policz głoski i litery według wzoru.

W ostatnim e-mailu koleżanka z Niemiec poprosiła cię o napisanie kilku zdań na temat twojej przyszłości zawodowej.. 110-111. w zeszycie ćwiczeń.. Pozostałe zadania uczniowie wykonują w zeszycie lub zeszycie ćwiczeń.• zapisz definicję powtórzenia do zeszytu 3.. Poprawa odbędzie się 8 maja w piątek o godz. 12.00.. Przygotuj pyszną, kolorową i pełną witamin tortillę (według własnego pomysłu).. 1.Podręcznik do techniki "Jak to działa?. Cel lekcji: powtórzenie zasad poruszania się po skrzyżowaniach.. )- nie przesyłać 2.Zapamiętać ^To już wiem _Napisz notatkę według własnego pomysłu odpowiadającą treści tego .. • podawanie komuś wskazówek, jak ma wykonać jakieś zadanie, .. Zapisz swoje odpowiedzi w zeszycie.. Poniedziałek 18.05.2020. klasa IV.. Wzoruj się na rozmowie telefonicznej z zadania 1.. 3.Każdego dnia uczniowie wklejają do zeszytu wydruk 1 wersu tabeli i wykonują zadania według podanych wskazówek.. DLA CHĘTNYCHProszę o przetłumaczenie zdań w czasie przeszłym perfekt.. Otwórz podręcznik na stronie 77, przyjrzyj .Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Przeczytaj Nową wiadomość - zapisz definicję (możesz skorzystać z mojej umieszczonej powyżej).. 1.Przeczytaj teksty z podręcznika str.152 do 156 i uzupełnij zeszyt ćwiczeń.. Czas oddania zadania -> 1 kwietnia!. I'm sorry (musiałem wcześniej wyjść), the situation, please.a w zeszycie: 1) Wyszukaj liczby na czas 2) Znajdź różnice między tabelami 3) Przepisz tabelkę 4) Znajdź pary wyrazów zapisanych różnymi czcionkami 5) Odczytaj hasło poruszając się według wskazówek - kodowanie 6) Narysuj brakującą część obrazka - odbicie lustrzane i kodowanie 7) Odszyfruj hasło - szyfrNa podstawie filmu zapisz w zeszycie nazwy dni tygodnia po niemiecku.. Gorąco Wam polecam!. "-Temat: To takie proste !. Sztuka pisania.. Pracuj z podręcznikiem - str. 214 .. Odpowiedzi sprawdzimy we wtorek na .2.. Napisz w zeszycie e-mail według wskazówek.. -> Napisz 6 zdań PUTAJĄCYCH z podanymi godzinami w czasie Past Continuous - wymyślasz sam!. Wieczorem chodziliśmy na miasto.. Odmieniamy zaimki.. Oprócz .Odpowiedzi zapisz w zeszycie.. Była bardzo ładna pogoda.. Jesteś na kursie językowym w Niemczech Napisz do kolegi z Austrii email w którym poinformujesz go : - w jakim kraju jesteś i czego właśnie tam - gdzie i z kim mieszkasz - Jak wyglądają zajęcia i jacy są nauczyciele - czy masz nowych znajomych i Jak spędzasz wolny czasNapisz w zeszycie e-mail według wskazówek.. Question from @KMKpl9 - Gimnazjum - PolskiUczniowie, którzy wyrażają chęć poprawy sprawdzianu ;-) w ramach przygotowania proszę wykonać polecenia z ćwiczenia piszę strony: 59, 60 oraz podane poniżej karty pracy (w zeszycie)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt