Nika przedstawienie postaci

Pobierz

Przedstawienie postaci trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Treść.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!. Wygląd: szczupła, rude włosy, wesołe, zielone oczy, mały, lekko zadarty nos, okrągła twarz, martensy, spinka do włosów z zielonym oczkiem.Liczba wyników dla zapytania 'felixnet i nika przedstawienie postaci': 10000+.. - profile internetowe bohaterów 7 Temat 3.. Mieszka w półtorapokojowym mieszkaniu na trzecim piętrze starej kamienicy na Pradze.. 122 Obserwuj autora.. Najchętniej zakłada czarne lub w szkocką kratę mini spódniczki i jeansowe kurteczki.Aslan i Biała Czarownica- przedstawienie postaci - Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych Ludzi.. Bohaterowie Główni: Felix Polon, Net Bielecki, Nika Mickiewicz Przedsta- wienie postaci Nika Mickiewicz Felix Polon Net Bielecki trzynastolatka, sierota, mieszkała w małym mieszkaniu w starej kamienicy, uczennica Gimnazjum imienia Stefana Kuszmińskiego w WarszawieWstęp - przedstawienie obu bohaterów.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Net chce to zgłosić burmistrzowi, ale Nika go powstrzymuje.Najbardziej znane przedstawienia.. 6 miesięcy temu.. Felix jest chłopcem szczupłym, o jasnych włosach i piwnych oczach..

Przedstawienie postaci.

Podmiot liryczny zorientowany narracyjnie opisuje jej - typowe dla ludzi, nietypowe dla bóstwa - wahanie, czy wyrazić swoje uczucia.Przedstawienie postaci - imię i nazwisko - wiek, miejsce zamieszkania - wykształcenie 2.. Felix, Net i Nika Połącz w pary.Net jest wysoki, chudy, ma gęste ciemnoblond włosy.. Ojciec Neta jest informatykiem.. Nike z Olimpii Pajoniosa z Mende; Nike z Samotraki (w paryskim Luwrze) Nike z Delos; Warszawska Nike; Nawiązania.. Nowoczesny świat tradycyjnych wartości w powieści Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi 13 Temat 4.. Net korzysta z pomocy Manfreda przy wielu okazjach.Własna ocena postaci.. Felix i Net orientują się, że Nika jest biedna.. Mieszkała z nimi babcia Lusia.. Podejrzewają, że tata dziewczyny ją bije.. Nika to 13-letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie, współtowarzysz przygód Felixa i Neta.. Wczesnym przykładem adaptacji jest mozaika w bazylice akwilejskiej (około 315 r.), gdzie postać Nike stoi pomiędzy koszem chleba i kielichem, powiewa nad nimi wieńcem oraz palmą na znak, że dary eucharystyczne wyobrażają zbawcze zwycięstwo Chrystusa.Książka felix net i nika na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. WSZYSTKIE INFORMACJE NOTUJCIE W ZESZYCIE W FORMIE TABELI LUB NOTATKI GRAFICZNEJ.. Często zadajecie mi takie pytanie..

- Aslan - przedstawienie postaciNika Mickiewicz.

Ma wesoło błyszczące, zielone oczy oraz mały, lekko zadarty nos.. Cechy wyglądu - budowa, kolor oczu, włosów itp. - sposób poruszania się, mówienia - sposób ubierania się 3.Cechy charakteru - sposób zachowywania się w różnych sytuacjach, ogólne cechy charakteru - usposobienie .Charakterystyka to forma wypowiedzi, która prezentuje daną postać.Czas na odpowiedź: 10 sekund.. To osoba niezwykle skromna, wrażliwa i uczciwa.Nika Mickiewicz to jedna z głównych bohaterów z książki pod tytułem ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych ludzi".. Klasa 4 Klasa 5 Klasa 6 Polski Felix Net i Nika.. Ma dysleksję i dysgrafię oraz liczne fobie, takie jak klaustrofobia, akrofobia czy nyktofobia.Jak dobrze napisać charakterystykę postaci?. Nike występuje w wielu utworach literackich, na przykład w liryku Zbigniewa Herberta pod tytułem Nike która się waha, gdzie sama jest świadkiem bitwy.. Nika spotyka świętego Mikołaja, potrafi siłą woli przesuwać przedmioty, ma przeczucia, które pozwalają jej czasem przewidywać przyszłość.Nika (Nikezaponinajka) Odyjas - OC mojej roboty, tak mała ja, a właściwie to ja w ciekawszej formie.. Podstawowe informacje o bohaterze.. Klasa 6 Polski.. Felix, Net i Nika oraz Gang niewidzialnych Ludzi.. Ojciec dziewczynki od dwóch lat nie żyje, jednak jego śmierć nie została zgłoszona w urzędzie, w związku z tym Nika odbiera jego rentę..

Wygląd - opisanie wyglądu obu postaci.

Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze .Net Bielecki to jeden z głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".. Jest dyslektykiem i dysgrafikiem.. Przed upadkiem Nika zdążyła ją zapewnić, że są jej przyjaciółmi i być może to sprawiło, że Clevleen w spokoju mogła opuścić Pałac Snów.. ROZWINIĘCIE.. Zawsze chodzi w rozczochranych brązowych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u okolicznych dziewczyn.. Podsumowanie - ocena obu bohaterów.. "Jego ciemnoblond fryzura wyglądała, jakby czesał się, odpalając we włosach petardę".. Postanowiłam w punktach i na konkretnym przykładzie przedstawić Wam to w tym f.Przedstawienie Postać Nike została przejęta w chrześcijaństwie.. • Sami kreujemy własny los i to, czy będziemy żyć ciekawie, zależy przede wszystkim od nas •.. Agnieszka Szpak.. Urodziła się w lipcu lub sierpniu 1992 w Warszawie.. Nie interesuje się informatyką ani wynalazkami, ale ma dużo dobrych pomysłów oraz niezwykłe umiejętności.. Chłopiec doskonale zna się na nowoczesnych technologiach.. Wysoki dobrze zbudowany agent o szpakowatych włosach.- prezentuje postać ( opcjonalnie zamieszcza jej avatara / chmurę wyrazową na padlecie/ zdjęcie), - na podstawie rysunku redaguje opis postaci, - umieszcza w opisie informacje wymyślone, ale zgodnie ze schematem postaci, w celu wywarcia określonego wpływu na odbiorcęTemat 2..

Przepis na udaną charakterystkę postaci.

wg Katarzynawalach.. Uwaga!. Nastolatki odnajdują na strychu ludzkie szczątki i wrak samolotu.. Uczęszcza do Gimnazjum nr 13 im.. Jeden z jego komputerów, Manfred, widzi, słyszy i rozmawia z ludźmi.. To jednak zdolny matematyk i komputerowiec - potrafi włamać się do szkolnego systemu informatycznego, konfiguruje wynalazki Felixa tak, by umożliwiały realizację kolejnych .Nie tylko Felix, Net i Nika|przedstawienie postaci+prolog.. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Ponoć jest potomkinią czarownicy.. Charakterystyka zewnętrzna.. Zamykamy wszystkie sekrety książki w lapbooku 17 Między nami Scenariusze do lektury Rafał Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Opracowała .Wysoki, chudy chłopiec o błękitnych oczach.. Miałam pomysł by zrobić przedstawienie postaci więc oto one: Charakter: Nika, dziwaczna dziewczyna z rozdwojeniem jaźni.Mieszka sama w bardzo skromnie urządzonym maleńkim mieszkanku w starej kamienicy na Pradze.. Charakterystyka wewnętrzna.- prezentuje postać ( opcjonalnie zamieszcza jej avatara / chmurę wyrazową na padlecie/ zdjęcie), - na podstawie rysunku redaguje opis postaci, - umieszcza w opisie informacje wymyślone, ale zgodnie ze schematem postaci, w celu wywarcia określonego wpływu na odbiorcęW połowie lotu rozwija, niczym anioł, wielkie skrzydła, wyrównuje lot i odlatuje.. • Lepiej należeć do niektórych, niż do wszystkich.. 0.Na szkolnym strychu straszy.. Felix, Net i Nika - krzyżówka Krzyżówka.. Cechy charakteru wraz z uzasadnieniem.. Kaja Galec.Przedstawienie postaci xDD Diana "Grell" Nika "Nika" Justin Bieber '' Radek'' Maciek - ''Maciek w ognistych spodniach'' Zuzia - ''Zuzia z kaloryferem'' Tomek - ''Tomek z jamnikiem'' Autor: tenshakk o 03:40.. Dodaj do ulubionych.. ZASTANÓWCIE SIĘ, CO WIECIE O GŁÓWNYCH BOHATERACH POWIEŚCI.. Tak jak w zwykłej charakterystyce, cechy charakteru obu postaci powinny być uzasadnione konkretnymi zachowaniami, sytuacjami lub opiniami innych bohaterów.To stary, piętrowy budynek ze spadzistym dachem, z werandą, ogrodem i dużym garażem.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie i .przyjaźni się z Felixem Polonem i Netem .Nika to bardzo ładna dziewczyna o rudych włosach, stale układających się w niesforne loczki (w "Orbitalnym Spisku" okazuje się, że nie są one naturalne).. Rodzice Niki nie żyją (jej mama zmarła, kiedy dziewczyna miała sześć lat, a tata zmarł 2 lata temu; jak mówiła - jej tata był akwizytorem).Nika jest odważną i inteligentną dziewczyną.. Udostępnij.. Ubierał się często w niebieskie jeansy i sweter.. Przedstawienie postaci .któremu pomaga Nika, wykorzystując swoją niezwykłą zdolność..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt