Doktor dolittle i jego zwierzęta sprawdzian

Pobierz

( w Anglii, w małym miasteczku Puddleby, nad rzeką Marsh) 3. by .kinga277 / Doktor Dolittle / Test sprawdzający znajomość lektury - DOKTOR DOLITTLE.docx.. Co przydarzyło się doktorowi i jego zwierzętom w państwie Jolliginka?. 1 Wybierz i podkreśl właściwą odpowiedź Autorem książki jest: A. Jan Brzechwa B. Hugh Lofting C. Czesław Centkiewicz D. Hans Chrystian Andersen Doktor Dolittle mieszkał w: A. Londynie B. Warszawie C. Paczkowie D. Puddleby Doktor Dolittle mieszkał w domu z: A. siostrą B. bratemTest ze znajomości lektury ,, Doktor Dolittle i jego zwierzęta''.. a) z Anglii b) z Ameryki c) z Europy 3) Jak miała na imię papuga doktora?. Postać potrafiącego rozmawiać ze zwierzętami doktora po raz pierwszy pojawiła się w listach do dzieci, które Hugh Lofting słał do domu z okopów .Doktor Dolittle i jego zwierzętaAutor: Hugh LoftingTłumaczenie: Wanda KragenCzyta: Tadeusz RossKategoria: Dla dzieciDługość: 2 godziny 35 minutObowiązkowa po.Doktor Dolittle i jego zwierzęta w serii Kolorowa Klasyka to najpiękniejsze kolorowe wydanie tej powieści na rynku!. z chomika nielubieponiedzialku.. 1.Jan Dolittle mieszkał w : a- Polsce b- Anglii c- Hiszpanii.. 0.0 / 5 (0 głosów) Komentarze: Nie ma jeszcze żadnego komentarza.. ( cylinder, czyli kapelusz) 4.Zaznacz prawidłową odpowiedź.1) Jan Dolittle był doktorem a) medycyny b) prawa c) filozofii 2) Dr Dolittle nade wszystko kochał: a) ludzi b) słodycze c) zwierzęta 3) Dr Dolittle był co raz biedniejszy ponieważ: a) pacjenci nie chcieli przychodzić do domu pełnego zwierząt b) wydawał dużo pieniędzy na gry playstation c) jego siostra Sara odstraszała pacjentów swoim wyglądem 4) Doktor Dolittle uczył się .17 Doktor Dolittle kochał zwierzęta, które bardzo lubił..

Test Doktor Dolittle i jego zwierzęta DRAFT.

Doktor pomagał zwierzętom, które były chore.. Dodaj go jako pierwszy!. Książka zawiera wspaniałe, barwne ilustracje, jej atutem jest duża, ułatwiająca szybkie czytanie czcionka.Doktor dolittle i jego zwierzęta na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Aby dodawać komentarze musisz się zalogować.Katalog Anna Negacz-Kurkiewicz, 2010-05-25 Racibórz Zajęcia zintegrowane, Sprawdziany i testy Sprawdzian ze znajomości lektury pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".Test sprawdzający znajomość książki «Doktor Dolittle i jego zwierzęta» Hugh Lofting Data dodania: 2011-12-18 23:21:00 Przedstawiam test sprawdzający znajomość książki «Doktor Dolittle i jego zwierzęta».Doktor Dolittle i jego zwierzęta (sprawdzian) .doc.. Kto przekonał doktora do tego, aby zaczął leczyć zwierzęta?. Dlaczego ludzie przestali przysyłać swoje zwierzęta do doktora?. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!W powieści "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" bohaterowie to przede wszystkim zwierzęta.. Przede wszystkim chodziło o jego postawę, ukierunkowaną na dobro braci mniejszych, chęć uchronienia ich przed krzywdą i zapewnienia wszelkiego możliwego szczęścia.Streszczenie krótkie..

Sprawd ź cofnij ...Doktor Dolittle i jego zwierzęta.

Pobierz.. Wybierz prawidłową odpowiedź.. 1) Jak miał na imię doktor Dolittle?. Papuga Polinezja, kaczka Dab-Dab, pies Jip, małpka Czi-Czi, świnka Geb-Geb, sowa Tu-Tu to główni bohaterowie książki "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Każdy z nich jest wyjątkowy, obdarzony cechami, które są przynależne ludziom.. To spowodowało, że pacjenci bali się do niego przychodzić (np. w ogródku był krokodyl), więc doktor Dolittle zajął się leczeniem zwierząt.. W małym angielskim miasteczku Puddleby mieszkał ubogi doktor, który zajmował się co prawda leczeniem ludzi, ale kochał zwierzęta i zawsze miał ich pełno w domu.. 3.Doktor Dolittle leczył : a- dzikie zwierzęta z ZOO b- dzieci c- początkowo ludzi ,a potem tylko zwierzęta"Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - test 1.. Zwierzęta leczył z oddaniem.Test sprawdzający znajomość książki «Doktor Dolittle i jego zwierzęta» Hugh Lofting Data dodania: 2011-12-18 23:21:00 Przedstawiam test sprawdzający znajomość książki «Doktor Dolittle i jego zwierzęta».Doktor Dolittle i jego zwierzęta.. 0%Pytania sprawdzające z odpowiedziami z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Część 1.. Quiz wiedzy z lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta".. Dab-Dab,Tu-Tu,Czi-Czi, Polinezja .doktor dolittle i jego zwierzęta film: 15: 4: mapa polityczna europy: 15: 5: zaczarowana zagroda tekst: 14: 6: doktor dolittle i jego zwierzęta: 13: 7: stolice miast: 13: 8: testy szóstoklasisty: 13: 9: doktor dolittle i jego zwierzęta test: 12: 10: państwa i stolice europy: 12: Wyświetlono 1 — 10 z 20 związanych słów kluczowych Je .Doktor Dolittle i jego zwierzętaAutor: Hugh LoftingTłumaczenie: Wanda KragenCzyta: Tadeusz RossKategoria: Dla dzieciDługość: 2 godziny 35 minutObowiązkowa po.Powieść zatytułowana "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" po raz pierwszy opublikowana została w 1920 r. Można się jednak domyślać, że sam jej zamysł powstał znacznie wcześniej..

Jak nazywały się zwierzęta Doktora Dolittl?

Kto przyniósł wiadomość od małp do doktora?TEST Z LEKTURY "DOKTOR DOLITTLE I JEGO ZWIERZĘTA" Zad.. mpawlowska21.. a) Dab- Dab b) Polinezja c) Tu- Tu 4) Kim była Czi- Czi?Doktor leczył zwierzęta czy ludzi?. Doktor Dolittle miał na imię: 11 sie 13 18:38.jak dobrze znasz doktora Dolittle.. Doktor poznał bardzo dobrze mowę zwierząt.. Test Doktor Dolittle i jego zwierzęta DRAFT.. 2.Doktor Dolittle miał : a- siostrę Sarę b- brata c- nie miał rodzeństwa.. Jan Dolittle i jego zwierzęta przeżyli swoją przygodę w miejscowości Puddleby w Anglii.. a) Jan b) Hugo c) Jerzy 2) Skąd pochodzi doktor Dolittle?. znajomości lektury Hugh Lofting pt. "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" - Test.. Jego papuga nauczyła go rozumieć mowę zwierząt i .Rozwiąż test, który pozwoli Ci usystematyzować wiadomości z przerobionej lektury "Doktor Dolittle i jego zwierzęta" H. Loftinga zdobytych na lekcji języka polskiego Test zawiera 18 pytań.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Doktor Dolittle test rozumienia potrzeb zwierząt zdał na piątkę nie tylko dlatego, że doskonale rozumiał ich język.. Download: Test sprawdzający znajomość lektury - DOKTOR DOLITTLE.docx.. Edukacja polonistyczna Podręcznik s. 50-51, przeczytaj tekst i zapamiętaj w jaki sposób powinniśmy zachowywad się wobec zwierząt, przepisz do zeszytu dwa ostatnie punkty s. 50 Odpowiedzi z testu napisz w zeszycie tak: 1b, 2… (proszę przesład) Test sprawdzający znajomość lektury -"Doktor Dolittle i jego zwierzęta" 1.Lektura doktor Dolittle..

Co nosił na głowie doktor Dolittle?


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt