Korzystając ze słowniczka uzupełnij zdania nazwami sklepów

Pobierz

Przepisz informacje z ramki Polish versus English i zapamiętaj podkreślone zwroty.Nazwij sklepy, np.: A-2 - butcher's Ex.. uzupełnić (też: uzupełniać, podreperować, oszczędnie gospodarować, podreperowywać) volume_up.. 1- 2- 3- 4-Zapisz punkt w zeszycie: Kategorie sportowe.. Mamy 300g roztworu cukru o stężeniu 10%, co oznacza, że 10% tej masy stanowi sam cukier, a reszta to woda.. Możesz sko-rzystać ze słownika ortograficznego.. (details, gaps in knowledge) more_vert.Zeszyt: - z dniami tygodnia używamy on: on Mandaw- w poniedziałek, on Saturday - w sobotę.. Praca domowa:ćw.4,5,ćw.6(ułóż zdania w kolejności jak robisz zakupy)Sklepy i Zakupy (306657) Wszystkie (306657) Allegro (30576) Bagaż i Sprzęt Sportowy (5229) Buty i Akcesoria (87168) Do Domu (5122) Ekologiczne Produkty (581) Elektronika (RTV) (8205) Kupno Samochodu (677) Kupno Samochodu Używanego (428) Meble (1941) Promocje i Wyprzedaże (3929) Reklamacje i Zwroty (105)1.. Bardzo prosze o pomoc.. (0-6) dalekowzroczność, krótkowzroczność, za siatkówką, przed siatkówką, daleko, blisko, zbyt słabo .. Podkreśl nazwy elementów budowy oka, przez które przechodzi promień świetlny.- W tym zadaniu musicie uzupełnić zdania wyrazami związanymi ze sprzętem sportowym (pierwszy tydzień nauki zdalnej).. Zawsze są gotowi wytłumaczyć Ci najbardziej złożone problemy..

Uzupełnij zdania nazwami sklepów.

Uzupełnij ćw.6/33,co to za sklepy?. My favourite means of transport is…………… because……………….W razie potrzeby wyjaśnij słownictwo na podstawie słowniczka - podręcznik str. 78-79 i zapisz je w zeszycie.. Uzupełnić zwroty wyrazami: make, play lub ride i wpisać całe do zeszytu.. Wytnij karty obrazkowe ze sklepami, znajdziesz je .Zadanie 2 - uzupełniacie zdania właściwymi wyrazami z ramki.. Uzupełnij zdania czasownikami z końcówkami: -uję, -uje, -ują.. - Wykonaj w zeszycie ćwiczenie 2, str. 70.. 3 wybierz poprawne czasowniki w czasie Past Simple.Zakreśl wyrazy, które poprawnie uzupełniają poniższe zdania.. - przed godzinami używamy at: at six o'clock - o godzinie szóstej, - z miesiącami używamy in: in January - w styczniu, - przed porami dnia używamy in: in the morning - rano, in the afternoon- po południu, in the evening - wieczorem, - kiedy podajemy rok .4 Dopisz po 4-5 wyrazów, w których u jest: na początku, w środku, na końcu wyrazu.. Zadanie 5 - dopasuj zdania ( 1-4 ) do właściwych reakcji ( a-d ).Korzystając ze schematu i podanych poniżej pojęć, uzupełnij zdania.. Wyslij do mnie odpowiedzi (za pomoca Messengera lub email), wystarczy wpisać (a, b, lub c): 1 _ , 2 _ , 3 _ , 4 _ .Uzupełnij schemat i dokończyć rozwiązanie.. - zadanie 2: Wysłuchaj nagranie, a następnie dopasuj osoby mówiące 1-4 do obrazków a-d..

uzupełnij zdania nazwami sklepów.3.

Podręcznik, ćw.. Przeczytaj wywiad z zadania 4. i uzupełnij ustnie zdania właściwymi informacjami w zadaniu 5 na stronie 65.. 3 - Mamy tutaj wyrażenia z rozdziału 5, które trzeba przetłumaczyć na język polski.. Podaj po jednym przykładzie.. Następnie3.. Wykonaj ustnie zadanie 3 ze strony 52.. 6/97- korzystającz przymiotników z ramki dokończ zdanie na temat ulubionego środka transportu i wyjaśnij dlaczego jest on twoim ulubionym.. Możesz do tego wykorzystać prezentację i obrazki z poprzedniej lekcji.. 2 wpisz nazwy miejsc w mieście.. W razie potrzeby skorzystaj ze słowniczka.. Ułożyć zdania z can/can't ( V - umie, X - nie umie).. Tylio na tym mi bardzo zależy.. Wpisać do zeszytu nazwy czynności pokazane na obrazku.. 3.Wybierz obrazek i spróbj napisac 3 zdania o wygladzie tej osoby.. Co możesz tam kupić?. Podpisz nazwy sklepów od A do I. na stronie 82 - 83 (Podr.). Obliczamy masę cukru: .Korzystając ze słowniczka w podręczniku, wykonaj to zadanie w zeszycie przedmiotowym .. Popraw zdania fałszywe, zmieniając przymiotnik.. Ćwiczenie 3 str. 83.. 4 - W tym zadaniu (podobnie jak w następnym) należy użyć czasu Present Continuous.W ćw.. 2 p.85 - ustnie Uzupełnij zdania czasownikami związanymi z kupowaniem.. Pamiętaj ze przed l.poj.. Następnie kliknij w "Przejdź do zadania" i korzystając ze słowniczka ..

Powtórz poznane na poprzedniej lekcji nazwy sklepów.

Skorzystaj ze słowniczka w podręczniku (punkt 7.2) s.101 i zapisz nowe słownictwo w zeszycie przedmiotowymĆw.2/25 Przepisz do zeszytu słówka z ramki, korzystaj ze słowniczka ze str.33.. 1 zaznacz słowo, które nie pasuje do pozostałych, skorzystaj ze słowniczka.. 2 Połącz połówki zdań.. Wpisz do zeszytu słownictwo ze strony 91(Podręcznik) 2.. Odpowiedz na pytania (pisemnie, w zeszycie)Podr.str.29 Przepisz nazwy sklepów do zeszytu,podaj ich znaczenie,patrz słowniczek str.33.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.1.. 3 p.85 Uzupełnij dialog odpowiednią formą be going to (zdania twierdzące, przeczące i pytające).. (Tamte zadania zrobiłam) (mam nadzieje że te numerki widać)Korzystaj ze słowniczka na końcu podręcznika lub ze słownika online diki.pl.. stawiamy literkę a np a mouth, a nose, a face.3 Uzupełnij zdania nazwami środków transportu.. ulicaPrzetłumacz utworzone zdania korzystając ze słowniczka -94.. Odmiana czasownika have got w 3 os.l.poj.. Temat:Stopniowanie przymiotników(opisowe i nieregularne).. (sth) uzupełnić (też: uzupełniać) volume_up.. 3 klasa część 4 Uzupełniamy diagram:Inne pasujące wyrazy to na przykład: jeż, nóż, ryżżółw, żyto, żywy,stróż, Paryż Odpowiedź na zadanie z Elementarz odkrywców.. Podkreśl wyrazy z ó niewymiennym i przepisz je w kolejności alfabetycznej.. W razie trudności spróbuj przetłumaczyć zdania na j. polski..

3 klasa część 4Uzupełnij tekst odpowiednimi nazwami sklepów.

Pamiętaj, że jeśli jedną rzecz umie, a drugiej nie umie, to należy użyć słówka but = ale.Podręcznik: Przepisz do zeszytu I przetłumacz korzystając ze słowniczka na str. 102 słówka z ramki VOCABULARY ze strony 97.. - zadanie 3: Wysłuchaj nagrania jeszcze raz, uzupełnij pytania brakującymi słówkami.. 29.10.2020Podpisz zdjęcia nazwami produktów i sklepów w których można je.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Nasza społeczność to uczniowie, studenci, nauczyciele i inni eksperci.. Pracę domową sprawdzimy przy okazji kolejnej lekcji online.. W zeszycie dopasuj osoby 1- 6 do nazw zawodów jakie wykonują A-F. Sugerowane odpowiedzi: 1E 2B 3F 4C 5A 6D.. Zrozum.. W razie potrzeby korzystajcie ze słownika języka angielskiego.. I've got a sore throat / knee.1.Przepisz nazwy części ciała z obrazków.Zrób numerki od 1-8.Spróbuj przetłumaczyć nazwy patrząc na ilustracje.. Nazywamy sklepy i śpiewamy piosenkę.. Kliknij w "Posłuchaj" aby posłuchać wymowy słówek.. Napisz do nauczyciela podając swoje odpowiedzi na email lub messengera Wejdź na stronę eDesk.pearson.pl.- zadanie 1: Uzupełnij zdania słówkami z rameczki.. Zadanie 4 - Uzupełnij dialogi wpisując will + odpowiedni czasownik z ramki, np.: 1 B- I will have salad, please..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt